шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення QUBE 100B150

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити підставка / кріплення QUBE 100B150 за ціною від 4443 грн.
Фото 11

Характеристики та опис QUBE 100B150

Матеріал полиць: сталь; Матеріал тумби: метал; 1000x600 мм; 900x600 мм; 800x600 мм; 800x400 мм; 600x400 мм; 400x400 мм; 400x300 мм; 400x200 мм; 300x300 мм; 300x200 мм; Кріплення VESA: 200x200 мм; Регулювання: регулювання висоти; Макс. навантаження (кг): 150; Макс. діагональ ("): 100; Мін. діагональ ("): 55
Колір
Тип
підлогове кріплення
Мінімальна діагональ
55 "
Максимальна діагональ
100 "
Максимальне навантаження
150 кг
Регулювання
регулювання висоти
Кріплення VESA
200x200 мм
300x200 мм
300x300 мм
400x200 мм
400x300 мм
400x400 мм
600x400 мм
800x400 мм
800x600 мм
900x600 мм
1000x600 мм
Матеріал тумби
метал
Матеріал полиць
сталь
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3900 грн.    до  5250 грн.

від 4 443  до 5 960 грн.
Стійка з кріпленням для телевізора Qube 100B150
Artline.ua (Київ)
4 444 грн.
← купити
QUBE 100B150
COMFY.ua (Київ)
4 445 грн.
← купити
Кріплення для телевізора Qube 100B150 до 100" 150kg max (100B150)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Настінне кріплення QUBE 100B150 55-100 Black
Denika.ua (Харків)
4 592 грн.
← купити
Підлогова стійка QUBE 100B150 55"-100" Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 513 грн.
← купити
Стійка з кріпленням для телевізора Qube 100B150
icom.net.ua (Київ)
4 443 грн.
← купити
QUBE Кріплення для телевізора QUBE 100B150 Black
MTA.ua (Київ)
← купити
QUBE Qube 100B150 до 100" 150kg max (100B150)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Підлогова тумба під телевізор із роликами QUBE 55"-100" до 150 кг (100B150)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Стойка для підлоги QUBE 100B150 55"-100" Black
Rozetka.ua (Київ)
5 960 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати QUBE 100B150, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення QUBE 100B150. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення QUBE 100B150 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія