шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити електробритва RAF R.11203 за ціною від 680 грн.
Фото 8

Характеристики та опис RAF R.11203

Дисплей; Порт зарядки на корпусі: USB-C; Індикатор рівня заряду; Час роботи (хв): 60; Джерело живлення: акумулятор; плаваюча головка; Оберти моторчика (об/хв): 13000; Голівок / сіток (шт.): 3; насадка для носа; тример; Захист від вологи: IPX7; Гоління: вологе та сухе; Тип: роторна
Колір
Типроторна
Голіннявологе та сухе
Захист від вологиIPX7
Насадкитример
насадка для вух та носа
Характеристики
Бритвених голівок / сіток3 шт.
Оберти моторчика13000 об/хв
Функції та можливостіплаваюча голівка / сітка
можливість промивки водою
індикатор очищення
блокування кнопок
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора600 мАгод
Час роботи60 хв
Індикатор рівня заряду
Порт зарядки на корпусіUSB-C
Інше
Дисплей
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 680  до 1 038 грн.
Акумуляторна електробритва з 3 насадками для догляду за обличчям RAF R.11203
Rozetka.ua (Київ)
1 038 грн.
← купити
Електробритва акумуляторна RAF R.11203, 3 в 1, з дисплеєм, USB, чорна
Rozetka.ua (Київ)
682 грн.
← купити
Акумуляторна електробритва з 3 насадками для догляду за обличчям RAF R.11203
Rozetka.ua (Київ)
680 грн.
← купити
Електробритва акумуляторна з 3 насадками для догляду за обличчям RAF R.11203
Rozetka.ua (Київ)
748 грн.
← купити
Акумуляторна електробритва RAF R-11203 3-в-1 — Роторна 3D-система, LED-дисплей та швидка USB-зарядка
Rozetka.ua (Київ)
899 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RAF R.11203, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електробритва RAF R.11203. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електробритва RAF R.11203 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія