шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити праска RAF R.1259 за ціною від 370 грн.
Фото 13

Характеристики та опис RAF R.1259

Вага системи (кг): 0.65; Довжина кабелю (м): 1.9; Покриття робочої поверхні: антипригарне; Потужність (Вт): 800; Тип: побутова
Колір
Тип
побутова
Складана ручка
Споживана потужність
800 Вт
Покриття робочої поверхні
антипригарне
Довжина кабелю
1.9 м
Вага системи
0.65 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  450 грн.    до  600 грн.

від 370  до 799 грн.
Праска парова дорожня з антипригарною підошвою RAF R.1259 червоний
Rozetka.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Праска парова дорожня з антипригарною підошвою RAF R.1259 блакитний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дорожня праска RAF R.1259R, 800 Вт, регулятор температури, резервуар 50 мл
Rozetka.ua (Київ)
686 грн.
← купити
Компактна дорожня парова праска RAF R 1259 з антипригарною підошвою 800 Вт
Rozetka.ua (Київ)
545 грн.
← купити
Портативна дорожня праска RAF R1259B парова потужність 800 Вт керамічна підошва компактна
Rozetka.ua (Київ)
512 грн.
← купити
Компактна праска RAF R.1259 800 Вт — дорожня парова праска зі складною ручкою (Е0687)
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Дорожній утюг RAF R.1259R 800 Вт з регулятором температури та резервуаром для води 50 мл
Rozetka.ua (Київ)
688 грн.
← купити
Портативна дорожня праска RAF R1259B парова потужність 800 Вт керамічна підошва компактна
Rozetka.ua (Київ)
500 грн.
← купити
Дорожній паровий праска R-1259B 800W 650 г керамічний, синій
Rozetka.ua (Київ)
547 грн.
← купити
Утюг RAF R 1259 потужність 2000 Вт керамічна підошва для ідеального глаження
Rozetka.ua (Київ)
517 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RAF R.1259, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: праска RAF R.1259. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на праска RAF R.1259 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія