шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити відпарювач одягу RAF R.3042 за ціною від 3261 грн.
Фото 6

Характеристики та опис RAF R.3042

Вага (кг): 4.3; Габарити (см): 145х34х21; Час нагрівання (с): 30; Покриття робочої поверхні: нержавіюча сталь; Регулятор потужності пари; Споживана потужність (Вт): 2000; телескопічна стійка; зажим для штанів; вертикальний упор; дошка для прасування; Тип: побутовий (стаціонарний)
Тип
побутовий (стаціонарний)
Комплектація
дошка для прасування
вертикальний упор
зажим для штанів
телескопічна стійка
Споживана потужність
2000 Вт
Об'єм бака для води
1.6 л
Регулятор потужності пари
/ 3 рівня /
Покриття робочої поверхні
нержавіюча сталь
Час нагрівання
30 с
Габарити (ВхШхГ)
145х34х21 см
Вага
4.3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  4200 грн.

від 3 261  до 5 386 грн.
Підлоговий відпарювач для одягу з регульованою стійкою й баком 1.6 л RAF R.3042 2000W
Rozetka.ua (Київ)
5 386 грн.
← купити
Відпарювач для одягу RAF R.3042 1.6л 2000Вт рожевий
Rozetka.ua (Київ)
3 669 грн.
← купити
Вертикальний відпарювач для одягу RAF R.3042, 2000 Вт, 1,6 л (75475)
Rozetka.ua (Київ)
3 709 грн.
← купити
Відпарювач для одягу RAF R.3042 підлоговий 2000 Вт, вертикальний відпарювач для одягу з баком 1.6 л, парогенератор для одягу
Rozetka.ua (Київ)
4 188 грн.
← купити
Відпарювач для одягу RAF R.3042 Стійка телескопічна вішалка 2000 Вт 1.6 л
Rozetka.ua (Київ)
3 296 грн.
← купити
Відпарювач для одягу RAF R.3042 з потужністю 2000 Вт об'ємом резервуара 1.6 л рожевий
Rozetka.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Вертикальний відпарювач для одягу з регульованою стійкою та резервуаром 1.6л RAF R.3042 2000W
Rozetka.ua (Київ)
3 630 грн.
← купити
Відпарювач вертикальний для одягу з регульованою стійкою та резервуаром 1.6л 2000W RAF R.3042
Rozetka.ua (Київ)
3 261 грн.
← купити
Відпарювач для одягу RAF R.3042 з потужністю 2000 Вт об'ємом резервуара 1.6 л Pink
Rozetka.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Відпарювач для одягу RAF R.3042 з потужністю 2000 Вт об'ємом резервуара 1.6 л рожевий
Rozetka.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RAF R.3042, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: відпарювач одягу RAF R.3042. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на відпарювач одягу RAF R.3042 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія