шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити епілятор RAF R.40004 за ціною від 699 грн.
Фото 9

Характеристики та опис RAF R.40004

Призначення насадок: Живлення: акумулятор; підсвічування; Кількість швидкостей: 2; Епіляція: суха; Тип: пінцетний епілятор
Тип
пінцетний епілятор
Епіляція
суха
Матеріал щипців / дисків
металеві
Кількість швидкостей
2
Насадки
для епіляції
точкове видалення волосся
сіткова бритва
для огрубілої шкіри
Функції і можливості
підсвічування
Джерело живлення
акумулятор
Тип акумулятора
Li-Ion
Час роботи
300 хв
Порт зарядки на корпусі
фірмовий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 699  до 1 192 грн.
Акумуляторний епілятор 4 в 1 з насадками та USB-заряджання RAF R.40004 3W
Rozetka.ua (Київ)
1 192 грн.
← купити
Епіллятор RAF R.40004 4-в-1, USB, багато функцій, біло-рожевий
Rozetka.ua (Київ)
929 грн.
← купити
Акумуляторний епілятор 4в1 RAF R.40004 бритва пемза електробритва жіноча зі змінними насадками та USB зарядкою
Rozetka.ua (Київ)
860 грн.
← купити
Епілятор акумуляторний 4 в 1 RAF R.40004 біло рожевий з USB зарядкою та підсвіткою
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Епілятор акумуляторний RAF R.40004 4 в 1 3 Вт біло-рожевий з насадками USB (RAFR40004)
Rozetka.ua (Київ)
1 004 грн.
← купити
Акумуляторний епілятор 4в1 з насадками та USB-зарядкою RAF R.40004 3W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторний епілятор 4в1 з насадками та USB-зарядкою RAF R.40004 3W
Rozetka.ua (Київ)
760 грн.
← купити
Епілятор акумуляторний RAF R.40004 4в1 з насадками та USB-зарядкою біло-рожевий
Rozetka.ua (Київ)
780 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RAF R.40004, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: епілятор RAF R.40004. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на епілятор RAF R.40004 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія