шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пилосос Rainberg RB-2265 за ціною від 1997 грн.

Характеристики та опис Rainberg RB-2265

Довжина кабелю (м): 4; Рівень шуму (дБ): 75; Живлення: мережа; пилова: пилова; щілинна: щілинна;яких меблів; для м' Функції насадок: підлога / килим; Фільтр тонкого очищення: HEPA;єм пилозбірника (л): 0.5; Об' Потужність всмоктування (Вт): 600; Споживана потужність (Вт): 2500; Пилозбірник: циклон
Колір
Типвертикальний з портативним
Прибираннясуха
Пилозбірникциклон
Характеристики
Споживана потужність2500 Вт
Потужність всмоктування600 Вт
Об'єм пилозбірника0.5 л
Фільтр тонкого очищенняHEPA
Насадки в комплекті
Функції насадоккомбінована (підлога/килим)
для м'яких меблів
щілинна
пилова
Джерело живлення
Джерело живленнямережа
Інше
Рівень шуму75 дБ
Тип трубителескопічна
Довжина кабелю4 м
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 997  до 3 000 грн.
Ручний вертикальний пилосос Rainberg RB-2265 для сухого прибирання 2500 Вт
MAUDAU (Київ)
2 208 грн.
← купити
Ручний вертикальний пилосос Rainberg RB-2265 2500W для сухого прибирання з HEPA filter
Rozetka.ua (Київ)
3 000 грн.
← купити
Ручний вакуумний пилосос Rainberg RB-2265 2500 Вт для сухого прибирання
Rozetka.ua (Київ)
2 854 грн.
← купити
Вертикальний ручний пилосос без мішка Rainberg 2265RB контейнерний з HEPA фільтром 2500 Вт
Rozetka.ua (Київ)
2 250 грн.
← купити
Ручний вакуумний пилосос Rainberg RB-2265 2500 Вт для сухого прибирання
Rozetka.ua (Київ)
2 269 грн.
← купити
Пилосос Rainberg RB-2265 вакуумний вертикальний 600W
Rozetka.ua (Київ)
2 297 грн.
← купити
Ручний вакуумний пілосос Rainberg RB-2265 2500 Вт для сухого прибирання
Rozetka.ua (Київ)
2 597 грн.
← купити
Вертикальний пилосос Rainberg RB-2265 2500W для сухого прибирання з HEPA filter
Rozetka.ua (Київ)
2 200 грн.
← купити
Вертикальний пилосос Rainberg RB-2265 2500W для сухого прибирання з HEPA filter
Rozetka.ua (Київ)
2 635 грн.
← купити
Ручний вертикальний пилосос Rainberg RB-2265TB 2500W
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Rainberg RB-2265, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Rainberg RB-2265. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Rainberg RB-2265 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія