шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити М'ясорубка Rainberg RB-2319 за ціною від 1632 грн.

Характеристики та опис Rainberg RB-2319

Захист від перевантажень; Матеріал корпуса: пластик; Реверс; Пікова потужність (Вт): 3000
Колір
Пікова потужність
3000 Вт
Реверс
Насадки
3 диски для фаршу / 3, 5 і 7 мм /
для кеббе
для домашніх ковбас
Матеріал корпуса
пластик
Матеріал завантажувального лотка
метал
Захист від перевантажень
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 632  до 2 584 грн.
Електромясорубка 3000Вт rb-2319 бежевий тмrainberg
Tviy-Dim.com (Київ)
1 791 грн.
← купити
Домашня електрична м'ясорубка Rainberg RB-2319 3000 Вт з реверсом біла
Rozetka.ua (Київ)
2 584 грн.
← купити
Електромясорубка 3000Вт rb-2319 чорний тмrainberg
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Електромясорубка 3000Вт rb-2319 червоний тмrainberg
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Потужна електрична м'ясорубка Rainberg RB-2319 3000 Вт для фаршу та заготівок чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрична м'ясорубка Rainberg RB-2319 3000 Вт із захистом двигуна бежева
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрична м'ясорубка Rainberg RB-2319 3000 Вт з реверсом і захистом від перевантаження червона
Rozetka.ua (Київ)
← купити
М'ясорубка Електрична Rainberg Rb-2319 Кухонна 3000вт З Системою Реверсу Насадка Куббе Біла (378110)
Rozetka.ua (Київ)
2 059 грн.
← купити
Потужна електрична м'ясорубка Rainberg RB-2319 3000 Вт для фаршу та заготовок чорна
Rozetka.ua (Київ)
2 142 грн.
← купити
М'ясорубка Rainberg RB електром'ясорубка 3000 Вт з реверсом для дому яблук гранатів, мяса, томатів моркви електро м’ясорубки
Rozetka.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Rainberg RB-2319, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: м'ясорубка Rainberg RB-2319. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на м'ясорубка Rainberg RB-2319 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія