шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ігровий маніпулятор Rampage Hydra Pro за ціною від 1660 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Rampage Hydra Pro

Тригери (курки): Тригери: 2; Бампери (шифти): 2; Розташування стіків: асиметричне; Стіки: Стіки (шт): 2; Маніпулятор D-pad: 4-позиційний;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 14; Радіус дії (м): 10; Підключення: Bluetooth/радіо; iOS; Android; Сумісність з платформами: ПК (Windows); Тип пристрою: геймпад
Колір
Тип пристрою
геймпад
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Android
iOS
Підключення
Bluetooth/радіо
Зворотний зв'язок
вібрація
Джерело живлення
акумулятор
Час роботи
15 год
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 660  до 2 360 грн.
Геймпад Rampage Hydra Pro Black
Tomdom.in.ua (Львів)
2 097 грн.
← купити
Бездротова Rampage Hydra Pro білого кольору
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 059 грн.
← купити
Геймпад Rampage Hydra Pro White
Tomdom.in.ua (Львів)
2 360 грн.
← купити
Геймпад Rampage Hydra Pro Black
Zaua.store (Львів)
2 091 грн.
← купити
Геймпад Rampage Hydra Pro White
Zaua.store (Львів)
2 354 грн.
← купити
Бездротова Rampage Hydra Pro чорного кольору
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Бездротовий Rampage Hydra White
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 660 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Rampage Hydra Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор Rampage Hydra Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор Rampage Hydra Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія