шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити намет Ranger Gazebo Cube за ціною від 12219 грн.
Фото 21

Характеристики та опис Ranger Gazebo Cube

Розмір в чохлі (см): 140x24x24; Зовнішні розміри (см): 275x275x205; внутрішні кишені; петля для ліхтаря; Додатково: москітна сітка; Матеріал дна: нейлон; Водонепроникність тенту (мм вод. ст): 8000; Підсилення матеріалу (просочення): PU (поліуретанова); Матеріал тенту: нейлон; Система швидкого встановлення
Колір
Призначення
короповий намет
Сезонність
весна/осінь
літо
Вага
18 кг
Форма корпуса
шатровий
Матеріал тенту
нейлон / 210D /
Матеріал дна
нейлон
Зовнішні розміри
275x275x205 см
Розмір у чохлі
140x24x24 см
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  10000 грн.    до  16000 грн.

від 12 219  до 16 119 грн.
Намет короповий RANGER Gazebo Cube (Арт. RA 6666)
Dinastiya.com.ua (Київ)
12 219 грн.
← купити
Намет короповий RANGER (Рейнджер) Gazebo Cube (RA 6666)
Maximys.com.ua (Харків)
12 999 грн.
← купити
Намет короповий RANGER Gazebo Cube (Арт. RA 6666) RA6666
Batutprom.com.ua (Луцьк)
← купити
Намет Ranger Короповий Gazebo Cube (RA6666) RA6666
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Намет Ranger Короповий Gazebo Cube (RA6666) RA6666
Itbox.ua (Київ)
← купити
Палатка карповая RANGER Gazebo Cube (Арт. RA 6666) RA6666
Allbattery.ua (Харків)
← купити
Намет короповий Ranger Gazebo Cube (RA6666)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Намет двомісний короповий RANGER Gazebo Cube (RA6666)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Намет короповий для риболовлі Ranger Gazebo Cube (RA6666)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Намет короповий Ranger Gazebo Cube (RA 6666)
Rozetka.ua (Київ)
16 119 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ranger Gazebo Cube, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: намет Ranger Gazebo Cube. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на намет Ranger Gazebo Cube у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія