шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичні меблі Ranger RA 2258 за ціною від 939 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Ranger RA 2258

Вага (кг): 2.5; Розміри (в складеному), (см): 73х7.5х53; Розміри (в розкладеному), (см): 81.5х54х55; Ремінь для перенесення; Підлокітники; Матеріал каркасу: алюміній; Макс. навантаження (кг): 100; Призначення: крісло
Колір
Тип
крісло
Макс. навантаження
100 кг
Матеріал каркасу
алюміній
Підлокітники
Ремінь для перенесення
Розміри (в розкладеному)
81.5х54х55 см
Розміри (в складеному)
73х7.5х53 см
Вага
2.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 939  до 1 524 грн.
Крісло складане Ranger lucky (Арт. RA 2258)
Ranger-ua.com.ua (Харків)
999 грн.
← купити
Кресло складное Ranger lucky RA2258
Rybalka.shop (Київ)
← купити
Крісло складане Ranger lucky (Арт. RA 2258) RA2258
Beskydy.com.ua (Бориспіль)
← купити
Крісло складане Ranger lucky (Арт. RA 2258)
Dinastiya.com.ua (Київ)
939 грн.
← купити
Крісло складане Ranger lucky (Арт. RA 2258) RA2258
Batutprom.com.ua (Луцьк)
← купити
Крісло складане Ranger lucky (RA2258) RA2258
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Крісло складане Ranger lucky (RA2258) RA2258
Itbox.ua (Київ)
← купити
Кресло складное Ranger lucky (Арт. RA 2258) RA2258
Allbattery.ua (Харків)
← купити
Крісло складне туристичне Ranger Lucky (RA 2258)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло складне Ranger Lucky Чорний з буковими підлокітниками до 100 кг для кемпінгу риболовлі та відпочинку (RA2258)
Rozetka.ua (Київ)
1 524 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ranger RA 2258, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичні меблі Ranger RA 2258. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичні меблі Ranger RA 2258 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія