шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Razer Enki

Ціни109Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1
Купити комп'ютерне крісло Razer Enki за ціною від 17554 грн.
Відео 4Фото 13

Характеристики та опис Razer Enki

Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; за шириною; за довжиною; поворот; за висотою; Регулювання: регулювання: 4D; Нахил усього крісла; Висота сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Нахил спинки: 150°; Знімні подушки; Підлокітники; Механізм: MultiBlock; Основа: хрестовина з роликами; Вага (кг): 24.1
Колір
Призначеннягеймерське
Макс. вага користувача136 кг
Розміри і вага
Висота спинки83.5 см
Ширина спинки у плечах50 см
Розміри сидіння (ШхГ)45.5x52.5 см
Висота сидіння44.5 - 54.5 см
Вага24.1 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмMultiBlock
Підлокітники
Знімні подушки
Регулювання
Нахил спинки150°
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Нахил усього крісла
Підлокітники
Висота від сидіння18.5 - 31 см
Регулювання4D
за висотою (вгору / вниз)
поворот (праворуч / ліворуч)
за довжиною (вперед / назад)
за шириною (праворуч / ліворуч)
Матеріал
Матеріал сидінняшкірозамінник
Матеріал спинкишкірозамінник
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  18500 грн.    до  28000 грн.

від 17 554  до 29 890 грн.
Крісло для геймерів RAZER Enki Quartz (RZ38-03720200-R3G1) RZ38-03720200-R3G1
Artline.ua (Київ)
24 999 грн.
← купити
Razer Ігрове крісло Razer Enki RZ38-03720300-R3G1 Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Крісло Razer Enki Quartz (RZ38-03720200-R3G1) RZ38-03720200-R3G1
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Крісло ігрове Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1) RZ38-03720100-R3G1
Itbox.ua (Київ)
19 999 грн.
← купити
RAZER Enki Quartz (RZ38-03720200-R3G1)
Palladium.ua (Київ)
← купити
Крісло ігрове Razer Enki 4D-Armrests Black (RZ38-03720300-R3G1) RZ38-03720300-R3G1
Moyo.ua (Київ)
← купити
Крісло для геймерів Razer Enki, Quartz (RZ38-03720200-R3G1)
Stls.store (Київ)
← купити
Razer RZ38-03720100-R3G1
Mallprix.com (Київ)
← купити
Крісло для геймерів Razer Enki (Quartz) (RZ38-03720200-R3G1) (UA) RZ38-03720200-R3G1
Jabko.ua (Львів)
← купити
Крісло для геймерів Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1) RZ38-03720100-R3G1
Click.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1)
Redprice.sale (Львів)
21 191 грн.
← купити
Крісло ігрове Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1) RZ38-03720100-R3G1
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ігрове крісло Razer Enki (RZ38-03720200-R3G1) Quartz RZ38-03720200-R3G1
Telemart.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1) Enki Green (RZ38-03720100-R3G1)
Denika.ua (Харків)
← купити
Крісло для геймерів RAZER Enki, Quartz (RZ38-03720200-R3G1)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Крісло Razer Enki ПУ шкіра, 4D-Armrests, чорний
Mobicase.net (Київ)
20 729 грн.
← купити
Razer Enki Black (RZ38-03720300-R3G1)
Tehnomart.com (Київ)
22 444 грн.
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1)
Semtech.com.ua (Луцьк)
21 194 грн.
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Pink (RZ38-03720200-R3G1) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Крісло для геймерів Razer Enki Quartz (RZ38-03720200-R3G1)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Крісло для геймерів RAZER Enki, Quartz (RZ38-03720200-R3G1)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Геймерське крісло Razer Enki (RZ38-03720100-R3G1) Green RZ38-03720100-R3G1
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Крісло ігрове Razer Enki Quartz (RZ38-03720200-R3G1)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Ігрове крісло Razer Enki Quartz (RZ38-03720200-R3G1)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Razer Enki, Quartz (RZ38-03720200-R3G1) Enki,Quartz(RZ38-03720200-R3G1)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Крісло Razer Enki Black (RZ38-03720300-R3G1) RZ38-03720300-R3G1
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Razer Enki Black RZ38-03720300-R3G1
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
20 410 грн.
← купити
Крісло ігрове Razer Enki Quartz (RZ38-03720200-R3G1) RZ38-03720200-R3G1
icom.net.ua (Київ)
22 959 грн.
← купити
Крісло для геймерів Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1) RZ38-03720100-R3G1
ШО (Київ)
← купити
Крісло для геймерів RAZER Enki, black (RZ38-03720300-R3G1)
АЛЛО (Київ)
← купити
Razer Enki Green RZ38-03720100-R3G1
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
22 716 грн.
← купити
Ігрове крісло RAZER Enki (Green) RZ38-03720100-R3G1
Citrus.ua (Київ)
← купити
RAZER Enki Quartz (RZ38-03720200-R3G1)
Mobitek.com.ua (Київ)
22 400 грн.
← купити
Крісло Razer Enk Quartz (RZ38-03720200-R3G1) RZ38-03720200-R3G1
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Комп';ютерне крісло для геймера Razer Enki Pink (RZ38-03720200-R3G1)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Крісло ігрове Razer Enki Green (rz38-03720100-r3g1)
Tviy-Dim.com (Київ)
18 616 грн.
← купити
Ігрове крісло Razer Enki Quartz (RZ38-03720200-R3G1)
MAUDAU (Київ)
28 424 грн.
← купити
Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1) rz38-03720100-r3g1
Kvshop.com.ua (Київ)
19 177 грн.
← купити
Razer Ігрове крісло Razer Enki Black/Green E-RZ38-03720100-R3G1
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Ігрове крісло Razer Enki Quartz (RZ38-03720200-R3G1) RZ38-03720200-R3G1
Compx.ua (Київ)
← купити
Крісло для геймерів Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Razer Ігрове крісло Razer Enki RZ38-03720100-R3G1 Green
MTA.ua (Київ)
← купити
Razer Ігрове крісло Razer Enki Quartz RZ38-03720200-R3G1 Pink
MTA.ua (Київ)
← купити
Крісло ігрове Razer Enki Quartz (RZ38-03720200-R3G1) RZ38-03720200-R3G1
Itbox.ua (Київ)
← купити
Крісло ігрове Razer Enki 4D-Armrests Black/Green (RZ38-03720100-R3G1) RZ38-03720100-R3G1
Moyo.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1)
Tomdom.in.ua (Львів)
21 197 грн.
← купити
Крісло ігрове Razer Enki Quartz (RZ38-03720200-R3G1) RZ38-03720200-R3G1
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1)
Tomdom.in.ua (Львів)
18 265 грн.
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Pink (RZ38-03720200-R3G1)
Redprice.sale (Львів)
20 496 грн.
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Pink (RZ38-03720200-R3G1)
Tomdom.in.ua (Львів)
20 502 грн.
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Pink (RZ38-03720200-R3G1)
Saren.com.ua (Львів)
20 503 грн.
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1) RZ38-03720100-R3G1
Zaua.store (Львів)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1)
Timesport.com.ua (Львів)
21 188 грн.
← купити
Крісло для геймерів Razer Enki Quartz (RZ38-03720200-R3G1) RZ38-03720200-R3G1
Click.ua (Київ)
← купити
Крісло ігрове Razer Enki Black (RZ38-03720300-R3G1)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Крісло для геймерів Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1) RZ38-03720100-R3G1
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Pink (RZ38-03720200-R3G1) Enki Pink (RZ38-03720200-R3G1)
Denika.ua (Харків)
← купити
Razer Enki Quartz RZ38-03720200-R3G1
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
19 812 грн.
← купити
Razer Enki чорно-зелений RZ38-03720100-R3G1
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
18 147 грн.
← купити
Крісло для геймерів RAZER Enki, Quartz (RZ38-03720200-R3G1)
Mobicase.net (Київ)
← купити
Крісло ігрове Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1)
Semtech.com.ua (Луцьк)
18 262 грн.
← купити
Крісло для геймерів RAZER Enki, Quartz (RZ38-03720200-R3G1) RZ38-03720200-R3G1
ШО (Київ)
← купити
Крісло геймерське RAZER Enki, Quartz (RZ38-03720200-R3G1)
АЛЛО (Київ)
← купити
Razer Enki Black RZ38-03720300-R3G1
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
← купити
Razer Enki Quartz RZ38-03720200-R3G1
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Pink (RZ38-03720200-R3G1)
Timesport.com.ua (Львів)
20 493 грн.
← купити
Крісло для геймерів RAZER Enki, green (RZ38-03720100-R3G1)
Mobicase.net (Київ)
← купити
Крісло для геймерів RAZER Enki, green (RZ38-03720100-R3G1)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Геймерське крісло Razer Enki (RZ38-03720200-R3G1) Quartz RZ38-03720200-R3G1
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Геймерське крісло Razer Enki PU 4D-Armrests (RZ38-03720300-R3G1) Black RZ38-03720300-R3G1
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Крісло ігрове Razer Enki Black (RZ38-03720300-R3G1) RZ38-03720300-R3G1
icom.net.ua (Київ)
20 522 грн.
← купити
Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1)
Tehnomart.com (Київ)
24 705 грн.
← купити
Крісло геймерське RAZER Enki, green (RZ38-03720100-R3G1) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Крісло ігрове Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1) RZ38-03720100-R3G1
icom.net.ua (Київ)
17 554 грн.
← купити
Ігрове крісло RAZER Enki Quartz (RZ38-03720200-R3G1)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Крісло Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1) RZ38-03720100-R3G1
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Комп';ютерне крісло для геймера Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1)
Zaua.store (Львів)
18 259 грн.
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Pink (RZ38-03720200-R3G1)
Semtech.com.ua (Луцьк)
20 499 грн.
← купити
Крісло Razer Enki пу шкіра, 4D-Armrests, чорний rz38-03720300-r3g1
Tviy-Dim.com (Київ)
21 514 грн.
← купити
Ігрове крісло Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1)
MAUDAU (Київ)
22 739 грн.
← купити
Razer RAZER Enki Quartz (RZ38-03720200-R3G1) rz38-03720200-r3g1
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Razer Крісло Enki ПУ шкіра, 4D-Armrests, чорний E-RZ38-03720300-R3G1
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Ігрове крісло Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1) RZ38-03720100-R3G1
Compx.ua (Київ)
← купити
Ігрове крісло Razer Enki Black (RZ38-03720300-R3G1) RZ38-03720300-R3G1
Compx.ua (Київ)
← купити
Razer Ігрове крісло Razer Enki Black/Green
Rozetka.ua (Київ)
24 943 грн.
← купити
Razer Крісло Enki ПУ шкіра, 4D-Armrests, чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло для геймерів Razer Enki Green (rz38-03720100-r3g1)
Rozetka.ua (Київ)
20 189 грн.
← купити
Крісло Razer Enki пу шкіра, 4D-Armrests, чорний rz38-03720300-r3g1
Rozetka.ua (Київ)
25 049 грн.
← купити
Крісло ігрове Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
22 899 грн.
← купити
Крісло ігрове Razer Enki Black (RZ38-03720300-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
28 299 грн.
← купити
Крісло ігрове Razer Enki Quartz (RZ38-03720200-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло ігрове Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
21 717 грн.
← купити
Ігрове крісло Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
23 014 грн.
← купити
Ігрове крісло Razer Enki Quartz (RZ38-03720200-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
27 064 грн.
← купити
Ігрове крісло Razer Enki Black (RZ38-03720300-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
21 417 грн.
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Pink (RZ38-03720200-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
25 117 грн.
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Black (RZ38-03720300-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
24 545 грн.
← купити
Крісло для геймерів Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
29 410 грн.
← купити
Крісло для геймерів Razer Enki Quartz (RZ38-03720200-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
29 890 грн.
← купити
Крісло ігрове Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
20 433 грн.
← купити
Крісло ігрове Razer Enki Quartz (RZ38-03720200-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
26 287 грн.
← купити
Ігрове крісло Razer Enki, Black/Green (RZ38-03720100-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
23 599 грн.
← купити
Крісло ігрове Razer Enki Green (RZ38-03720100-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
21 204 грн.
← купити
Крісло ігрове Razer Enki Quartz (RZ38-03720200-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
25 341 грн.
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Razer Enki Pink (RZ38-03720200-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
25 114 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Razer Enki, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Razer Enki. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Razer Enki у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія