шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни49Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари10+
Купити мишка Razer Viper V4 Pro за ціною від 7289 грн.
Відео 9Фото 34

Характеристики та опис Razer Viper V4 Pro

в обплетенні; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Ресурс перемикачів: 100 млн натискань; Перемикачі (світчі): оптичні; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 4; Макс. частота опитування: 8000 Гц (0,125 мс); Макс. прискорення (G): 90; Роздільна здатність сенсора (DPI): 50000
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / провідна
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорRazer Focus Pro Gen-3
Роздільна здатність сенсора50000 DPI
Макс. прискорення90 G
Макс. швидкість930 ips
Макс. частота опитування8000 Гц (0,125 мс)
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI / на дні корпуса /
Перемикачі (світчі)оптичні
Ресурс перемикачів100 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Матеріал ніжоктефлон (PTFE)
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
в обплетенні
Джерело живленняакумулятор
Час роботи від акумулятора180 год
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектація8K-приймач
Розміри (ДхШхВ)127x64x40 мм
Вага49 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 7 289  до 11 248 грн.
Мишка RAZER Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1) RZ01-05630100-R3G1
Artline.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Razer Мишка Razer Viper V4 PRO Wireless White (RZ01-05630200-R3G1)
MTA.ua (Київ)
← купити
Ігрова миша Razer Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1) RZ01-05630100-R3G1
Moyo.ua (Київ)
← купити
Миша RAZER Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1) RZ01-05630100-R3G1
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Мишка Razer Viper V4 Pro Wireless, black (RZ01-05630100-R3G1)
Цифра (Київ)
← купити
Мишка Razer Viper V4 Pro Wireless, black (RZ01-05630100-R3G1)
Stls.store (Київ)
← купити
Мишка Razer Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1) RZ01-05630100-R3G1
Itbox.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова бездротова RAZER Viper V4 PRO Wireless, black (RZ01-05630100-R3G1)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ігрова миша RAZER Viper V4 PRO Wireless (Black) RZ01-05630100-R3G1
Jabko.ua (Львів)
← купити
Миша Razer Viper V4 Pro White (RZ01-05630200-R3G1)
Touch (Дніпро)
8 599 грн.
← купити
Мишка Razer Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1) RZ01-05630100-R3G1
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша Razer Viper V4 Pro Wireless (RZ01-05630100-R3G1) Black RZ01-05630100-R3G1
Telemart.ua (Київ)
← купити
Миша Razer Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1) Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1)
Denika.ua (Харків)
← купити
Razer Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1)
Tehnomart.com (Київ)
8 552 грн.
← купити
Razer Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1) RZ01-05630100-R3G1
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Razer Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1) ViperV4PROWirelessBlack(RZ01-05630100-R3G1)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Миша Razer Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1)
Justbuy.com.ua (Київ)
7 849 грн.
← купити
Миша RAZER Viper V4 PRO Wireless (RZ01-05630100-R3G1) Black RZ01-05630100-R3G1
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мишка Razer Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1) RZ01-05630100-R3G1
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Razer Viper V4 Pro Black (RZ01-05630100-R3G1)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
9 381 грн.
← купити
Миша Razer Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Миша RAZER Viper V4 PRO Wireless, black (RZ01-05630100-R3G1)
Mobicase.net (Київ)
← купити
Миша Razer Viper V4 Pro Ultra-lightweight Wireless Symmetrical Esports Gaming Mouse - White (RZ01-05630200-R3G1, RZ01-056302
NewTime.ua (Київ)
8 499 грн.
← купити
Миша Razer Viper V4 Pro Black (RZ01-05630100-R3G1) UA RZ01-05630100-R3G1
Sota.store (Київ)
← купити
Мишка Razer Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1) RZ01-05630100-R3G1
icom.net.ua (Київ)
7 302 грн.
← купити
Миша RAZER Viper V4 PRO Wireless, black (RZ01-05630100-R3G1)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Миша Razer Viper V4 Pro Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1) RZ01-05630100-R3G1
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша Razer Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1)
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 289 грн.
← купити
Мишка Razer Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Миша Razer Viper v4 Pro Gen-3, usb-a/wl, чорний rz01-05630100-r3g1
Tviy-Dim.com (Київ)
7 482 грн.
← купити
Миша Razer Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1)
MAUDAU (Київ)
10 349 грн.
← купити
Razer Миша RAZER Viper V4 PRO Wireless, black (RZ01-05630100-R3G1) rz01-05630100-r3g1
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша Razer Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1) RZ01-05630100-R3G1
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша RAZER Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Razer Мишка Razer Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1)
MTA.ua (Київ)
← купити
Мишка Razer Viper V4 Pro Wireless, white (RZ01-05630200-R3G1)
Цифра (Київ)
8 411 грн.
← купити
Мишка Razer Viper V4 Pro Wireless, white (RZ01-05630200-R3G1)
Stls.store (Київ)
8 567 грн.
← купити
Мишка Razer Viper V4 PRO Wireless White (RZ01-05630200-R3G1) RZ01-05630200-R3G1
Itbox.ua (Київ)
← купити
Миша Razer Viper V4 Pro Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1)
Touch (Дніпро)
7 999 грн.
← купити
Мишка Razer Viper V4 PRO Wireless White (RZ01-05630200-R3G1) RZ01-05630200-R3G1
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша Razer Viper V4 PRO Wireless White (RZ01-05630200-R3G1) Viper V4 PRO Wireless White (RZ01-05630200-R3G1)
Denika.ua (Харків)
9 427 грн.
← купити
Razer Viper V4 Pro (RZ01-05630200-R3G1)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Миша Razer Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 335 грн.
← купити
Миша Razer Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
11 248 грн.
← купити
Миша Razer Viper V4 Pro White (RZ01-05630200-R3G1) [163020]
Rozetka.ua (Київ)
9 649 грн.
← купити
Миша Razer Viper V4 Pro Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1) [163095]
Rozetka.ua (Київ)
8 899 грн.
← купити
Миша Razer Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
10 112 грн.
← купити
Миша Razer Viper V4 PRO Wireless (ek12062)
Rozetka.ua (Київ)
10 812 грн.
← купити
Мишка Razer Viper V4 PRO Wireless Black (RZ01-05630100-R3G1)
Rozetka.ua (Київ)
9 283 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Razer Viper V4 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Razer Viper V4 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Razer Viper V4 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія