шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни63Опис Відгуки1Обговорення  Корисне1
Купити комп'ютерні колонки REAL-EL S-250 за ціною від 1635 грн.
Відео 5Фото 8

Характеристики та опис REAL-EL S-250

Розміри фронтальних (мм): 120x233x194; Матеріал колонок: MDF; mini-Jack (3.5 мм); Сумарна потужність (Вт): 20; Частотний діапазон (Гц): 65 – 20000; Кількість смуг: 1; Кількість колонок: комплект 2.0
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Кількість колоноккомплект 2.0
Кількість смуг1
Технічні характеристики
Частотний діапазон65 – 20000 Гц
Сумарна потужність20 Вт
Фронт10 Вт/канал
Функції та можливості
Функціїрегулювання ВЧ
регулювання НЧ
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Інше
Регулятор гучностізбоку
Матеріал колонокMDF
Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ)120x233x194 мм
Вага3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
чудова модель, дуже сподобалося
8 червня 2023, 14:02 #
Переваги:Ціна. Низькі частоти. Якість матеріалів.

Недоліки:Відсутність можливості підключити сабвуфер, але це вже дуже суб'єктивний недолік

Коментар:Колонками користуюсь вже рік, за свою ціну прекрасний варіант.
Не дивлячись на мінімальну частоту у 65 Гц, бас все рівно доволі приємний. До високих частот теж немає ніяких питань. Для меломану ідеальний варіант, тому що на колонках приємно слухати абсолютно все: від року та класичної музики до хардстайлу та фонку.

Автор:MegaBod GS  пользуюсь REAL-EL S-250 більше року

від 1 635  до 2 665 грн.
Акустична система REAL-EL S-250 Black
Цифра (Київ)
1 888 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black
Stls.store (Київ)
1 922 грн.
← купити
Мультимедійна акустика REAL-EL S-250 Black (EL121000005) EL121000005
Openshop.ua (Київ)
2 118 грн.
← купити
REAL-EL S-250 Black
Mallprix.com (Київ)
1 673 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 (EL121000005) Black EL121000005
Telemart.ua (Київ)
2 149 грн.
← купити
Колонки REAL EL S-250 Black (EL121000005) EL121000005
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black EL121000005
Click.ua (Київ)
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 787 грн.
← купити
REAL-EL S-250 Black (EL121000005)
Tehnomart.com (Київ)
1 707 грн.
← купити
Мультимедійна акустика REAL-EL S-250 Black (EL121000005) S-250 Black (EL121000005)
Denika.ua (Харків)
1 638 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Real-El S-250 Black (EL121000005)
Redprice.sale (Львів)
2 428 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Real-El S-250 Black (EL121000005)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 431 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black (S-250 Black)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black
Comtrading.ua (Київ)
1 871 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black 2.0
Soho.com.ua (Київ)
1 729 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black (EL121000005)
Nkt.ua (Київ)
1 635 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black
Gamehub.com.ua (Київ)
1 750 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black (EL121000005) EL121000005
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black (EL121000005) EL121000005
Itbox.ua (Київ)
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black
Zhuk.ua (Київ)
1 724 грн.
← купити
Колонки Real-EL S-250 Black (EL121000005) EL121000005
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Мультимедійна акустика REAL-EL S-250 Black (EL121000005)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 909 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black (EL121000005) UA EL121000005
Sota.store (Київ)
1 669 грн.
← купити
Акустична система real-el s-250 Black
Tviy-Dim.com (Київ)
1 730 грн.
← купити
Акустична система Real-EL 2.0 S-250 Black (EL121000005)
MAUDAU (Київ)
1 855 грн.
← купити
REAL-EL Акустична система REAL-EL S-250 Black 2.0
MTA.ua (Київ)
1 659 грн.
← купити
Real-EL S-250 Black EL121000005
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black EL121000005
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 746 грн.
← купити
Акустична система Real-EL 2.0 S-250 Black (EL121000005) EL121000005
Compx.ua (Київ)
1 668 грн.
← купити
Акустична система Real-El S-250 20 Вт Black (EL121000005)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мультимедійна акустика Real-El S-250 Black (EL121000005)
Timesport.com.ua (Львів)
2 425 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Real-El S-250 Black (EL121000005)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 434 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Real-El S-250 Black (EL121000005) EL121000005
Saren.com.ua (Львів)
2 435 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Real-El S-250 Black (EL121000005) EL121000005
Zaua.store (Львів)
← купити
Комп'ютерні колонки 2.0 REAL-EL S-250
MAUDAU (Київ)
2 299 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black
MAUDAU (Київ)
2 231 грн.
← купити
Колонки 2.0 REAL-EL S-250 Black, 2 x 10 Вт, МДФ, живлення від мережі 220V, керування збоку (S-250)
MAUDAU (Київ)
2 220 грн.
← купити
Колонки 2.0 Real-El S-250 Black, 2 x 10 Вт, МДФ, живлення від мережі 220V, керування збоку (S-250)
MAUDAU (Київ)
2 011 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black (EL121000005)
MAUDAU (Київ)
2 185 грн.
← купити
Колонки 2.0 REAL-EL S-250 Black, 2 x 10 Вт, МДФ, живлення від мережі 220V, керування збоку (S-250) 193024
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 897 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black (EL121000005) (20088)
Rozetka.ua (Київ)
2 515 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 002 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 665 грн.
← купити
Акустична система Real-El S-250 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 077 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 (EL121000005) [82715]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 319 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 378 грн.
← купити
Колонка портативна REAL-EL S-250 Black, 2 x 10 Вт, МДФ, живлення від мережі 220V, керування збоку (S-250)
Rozetka.ua (Київ)
2 349 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black (EL121000005) (343987)
Rozetka.ua (Київ)
2 567 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 508 грн.
← купити
Акустична система real-el s-250 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 170 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Real-EL 2.0 S-250 Black (EL121000005)
Rozetka.ua (Київ)
2 060 грн.
← купити
Мультимедійна акустика REAL-EL S-250 Black (EL121000005)
Rozetka.ua (Київ)
2 062 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black (EL121000005) REAL-EL EL121000005 973221
Rozetka.ua (Київ)
2 514 грн.
← купити
Колонки 2.0 REAL-EL S-250 чорний, 2 x 10 Вт, МДФ, живлення від мережі 220V, керування збоку (S-250)
Rozetka.ua (Київ)
2 464 грн.
← купити
Акустична система 2.0 REAL-EL S-250 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 612 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 023 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 372 грн.
← купити
Акустична система REAL-EL S-250 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 495 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати REAL-EL S-250, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерні колонки REAL-EL S-250. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерні колонки REAL-EL S-250 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія