шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни30Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити радіоприймач / годинник REAL-EL X-525 за ціною від 645 грн.
Фото 10

Характеристики та опис REAL-EL X-525

Розміри (мм): 182x120x80; Матеріал корпуса: пластик; Потужність динаміка (Вт): 3; кардридер; Відтворення: USB-A; Тип тюнера: аналоговий; Тип пристрою: радіоприймач
Колір
Тип пристрою
радіоприймач
Тип тюнера
аналоговий
Радіо
FM
AM
SW
Відтворення
USB-A
кардридер
Потужність динаміка
3 Вт
Функції та можливості
ліхтарик
Джерело живлення
2xD
мережа
акумулятор
Ємність акумулятора
800 мАгод
Матеріал корпуса
пластик
Розміри
182x120x80 мм
Вага
650 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 645  до 1 149 грн.
Радіоприймач REAL-EL X-525 Grey EL121800004
Click.ua (Київ)
699 грн.
← купити
REAL-EL X-525 Grey
Mallprix.com (Київ)
746 грн.
← купити
Радіоприймач REAL EL X-525 Grey (EL121800004) EL121800004
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Радіоприймач Real-El X-525 Grey EL121800004
Saren.com.ua (Львів)
936 грн.
← купити
Радіоприймач Real-El X-525 Grey
Semtech.com.ua (Луцьк)
932 грн.
← купити
Портативний радіоприймач REAL-EL X-525 Grey
Comtrading.ua (Київ)
1 020 грн.
← купити
Портативний радіоприймач REAL-EL X-525 Grey (EL121800004) EL121800004
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Портативний радіоприймач REAL-EL X-525 Grey (EL121800004) EL121800004
Itbox.ua (Київ)
← купити
Портативний радіоприймач REAL-EL X-525 Grey
Zhuk.ua (Київ)
743 грн.
← купити
REAL-EL X-525 Grey X-525Grey
COMFY.ua (Київ)
← купити
Радіоприймач портативний Real-EL X525 Grey з ліхтариком
MAUDAU (Київ)
1 034 грн.
← купити
REAL-EL Радіоприймач REAL-EL X-525 Black Gray (EL121800004)
MTA.ua (Київ)
739 грн.
← купити
Радіоприймач REAL-EL X-525 Grey EL121800004
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
857 грн.
← купити
Портативний радіоприймач Real-El X-525 Сірий (EL121800004)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Радіоприймач Real-El X-525 Grey EL121800004
Zaua.store (Львів)
929 грн.
← купити
Радіоприймач Real-El X-525 Grey
Redprice.sale (Львів)
← купити
Радіоприймач Real-El X-525 Grey
Timesport.com.ua (Львів)
926 грн.
← купити
Радіоприймач Real-El X-525 Grey
Tomdom.in.ua (Львів)
935 грн.
← купити
Радіоприймач Real-El X-525 Grey (EL121800004)
MAUDAU (Київ)
839 грн.
← купити
Радіоприймач REAL-EL X-525 Gray (EL121800004)
Rozetka.ua (Київ)
645 грн.
← купити
Радіоприймач REAL-EL X-525 Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативний радіоприймач REAL EL X 525 сірий
Rozetka.ua (Київ)
968 грн.
← купити
Портативний радіоприймач REAL-EL X-525 Grey
Rozetka.ua (Київ)
975 грн.
← купити
Радіоприймач REAL-EL X-525 Grey (EL121800004)
Rozetka.ua (Київ)
830 грн.
← купити
Колонка-радіоприймач портативна Real-El X-525 Grey, 3 Вт, пластиковий корпус, FM/AM/SW, USB, SD/microSD, акумулятор, ліхтари
Rozetka.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Портативний радіоприймач REAL-EL X-525 Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 061 грн.
← купити
Радіоприймач портативний REAL-EL X525 Grey з ліхтариком
Rozetka.ua (Київ)
1 120 грн.
← купити
Радіоприймач 1.0 Real-El X-525 Grey, 3 Вт, пластиковий корпус, FM/AM/SW, USB, SD/microSD, акумулятор, ліхтарик
Rozetka.ua (Київ)
1 023 грн.
← купити
Радіоприймач REAL-EL X-525 Grey
Rozetka.ua (Київ)
883 грн.
← купити
Портативний радіоприймач REAL-EL X-525 Grey
Rozetka.ua (Київ)
969 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати REAL-EL X-525, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: радіоприймач / годинник REAL-EL X-525. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на радіоприймач / годинник REAL-EL X-525 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія