шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема REAL-EL X-795

Ціни50Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити аудіосистема REAL-EL X-795 за ціною від 4548 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис REAL-EL X-795

Вага (кг): 6.6; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 250x600x235; Автономне живлення: акумулятор; пульт ДК; Виходи: Світлові ефекти; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Синхронізація колонок: TWS; Bluetooth: Bluetooth v5.3; Частотний діапазон (Гц): 45 – 20000; Кількість смуг: 2
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
кардридер
Потужність системи
70 Вт
Частотний діапазон
45 – 20000 Гц
Інтерфейси
Bluetooth v5.3
Синхронізація колонок
TWS
Додатково
караоке
пульт ДК
Автономне живлення
акумулятор
Габарити (ВхШхГ)
250x600x235 мм
Вага
6.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 548  до 7 029 грн.
Акустична система REAL-EL X-795 Black EL121600022
Click.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Акустика REAL-EL X-795 Black (EL121600022)
Touch (Дніпро)
4 579 грн.
← купити
REAL-EL EL121600022
Mallprix.com (Київ)
4 587 грн.
← купити
Портативна акустика REAL EL X-795 (EL121600022) EL121600022
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
REAL-EL X-795 (EL121600022)
Tehnomart.com (Київ)
4 629 грн.
← купити
Портативна колонка REAL-EL X-795 (EL121600022) EL121600022
Openshop.ua (Київ)
4 854 грн.
← купити
REAL-EL X-795 (EL121600022) EL121600022
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 100 грн.
← купити
REAL-EL X-795 Black X-795Black
COMFY.ua (Київ)
← купити
Акустична система REAL-EL X-795 Black
Gamehub.com.ua (Київ)
4 934 грн.
← купити
Портативна колонка Real-El X-795 (EL121600022)
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 712 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати REAL-EL X-795, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема REAL-EL X-795. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема REAL-EL X-795 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія