шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити силова лава REBEL RBA-2002 за ціною від 3622 грн.
Фото 9

Характеристики та опис REBEL RBA-2002

Країна походження бренду: Польща; Складання; скручування; розведення рук; розгинання рук; згинання рук; жим від плечей; жим від грудей; пуловер; Регулювання нахилу лави; Упор для ніг; для преса; для жиму; Макс. вага навантаження (кг): 180; Тип: силова лава
Тип
силова лава
Макс. вага навантаження
180 кг
Основне призначення
для жиму
для преса
Упор для ніг
Регулювання нахилу лави
/ 7 рівнів /
Кут лави
вертикальний
позитивний
горизонтальний
негативний
Види вправ
пуловер
жим від грудей
жим від плечей
згинання рук
розгинання рук
розведення рук
скручування
Складання
Країна походження бренду
Польща
Габарити
113x43x136 см
Вага
10.6 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  5000 грн.

від 3 622  до 4 869 грн.
Лава силова Rebel RBA-2002
Redprice.sale (Львів)
3 625 грн.
← купити
Посилена похила лава з фіксаторами ніг REBEL ACTIVE RBA-2002
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
4 166 грн.
← купити
Лава силова Rebel RBA-2002
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 628 грн.
← купити
Нахилу тренажерну лаву REBEL ACTIVE з фіксатором ног RBA-2002
Rozetka.ua (Київ)
3 709 грн.
← купити
Лава силова Rebel RBA-2002
Saren.com.ua (Львів)
3 632 грн.
← купити
Лава силова Rebel RBA-2002
Timesport.com.ua (Львів)
3 622 грн.
← купити
Лава силова Rebel RBA-2002
Tomdom.in.ua (Львів)
3 631 грн.
← купити
Лава силова Rebel RBA-2002
Rozetka.ua (Київ)
4 869 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати REBEL RBA-2002, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: силова лава REBEL RBA-2002. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на силова лава REBEL RBA-2002 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія