шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Rebeltec SoundBox 480

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити аудіосистема Rebeltec SoundBox 480 за ціною від 3926 грн.
Відео 1Фото 3

Характеристики та опис Rebeltec SoundBox 480

Вага (кг): 3.9; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 240x480x240; Автономне живлення: акумулятор; Виходи: Світлові ефекти; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Синхронізація колонок: TWS; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Фазоінвертор; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Кількість смуг: 2
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
кардридер
Потужність системи
50 Вт
Частотний діапазон
20 – 20000 Гц
Інтерфейси
Bluetooth v5.0
Синхронізація колонок
TWS
Додатково
караоке
Автономне живлення
акумулятор
Габарити (ВхШхГ)
240x480x240 мм
Вага
3.9 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 926  до 4 945 грн.
Портативна акустика Rebeltec SoundBox 480
Saren.com.ua (Львів)
3 936 грн.
← купити
Портативна акустика Rebeltec SoundBox 480
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 932 грн.
← купити
Bluetooth-колонка Rebeltec SoundBOX 480 50W Radio FM black VGPZREBELSB480
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
3 929 грн.
← купити
Портативна акустика Rebeltec SoundBox 480
Rozetka.ua (Київ)
4 945 грн.
← купити
Портативна акустика Rebeltec SoundBox 480
Zaua.store (Львів)
← купити
Портативна акустика Rebeltec SoundBox 480
Tomdom.in.ua (Львів)
3 935 грн.
← купити
Портативна акустика Rebeltec SoundBox 480
Timesport.com.ua (Львів)
3 926 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Rebeltec SoundBox 480, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Rebeltec SoundBox 480. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Rebeltec SoundBox 480 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія