шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 113Відгуки  Обговорення1Корисне1
Купити гідроакумулятор Reflex Refix DE (10 bar) (Refix DE 60 (10 bar)) за ціною від 9300 грн.

Серия Reflex Refix DE (10 bar)

Модифікації Reflex Refix DE (10 bar) 22
Характеристики [Refix DE 60 (10 bar)]
Тип
гідроакумулятор
Монтаж
вертикальний
Об'єм
60 л
Максимальний робочий тиск
10 бар
Діаметр з'єднання
1"
Матеріал бака
вуглецева сталь
Габарити
409x734 мм
Вага
11.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11000 грн.    до  14000 грн.

від 9 300  до 14 945 грн.
Гідроакумулятор Reflex DE 60 10 бар (7306400) 7306400
Teploradost.com.ua (Київ)
11 727 грн.
← купити
Гідроакумулятор вертикальний Reflex DE 60 л 10 бар (60, 10, 734, 70 °C) 7306400
Modernsys.com.ua (Київ)
11 524 грн.
← купити
Гідроакумулятор Reflex Refix DE 60, 10 бар 7306400
Blagbaza.com.ua (Харків)
9 300 грн.
← купити
Reflex Refix DE 60 (10 бар)
Nasos-m.com.ua (Київ)
9 895 грн.
← купити
Гідроакумулятор вертикальний Reflex DE 60 л, 10 бар
Teplokram.com.ua (Івано-Франківськ)
14 945 грн.
← купити
Гідроакумулятор вертикальний Reflex Refix DE 60 синій на ніжках 10 бар (7306400)
Rozetka.ua (Київ)
13 609 грн.
← купити
Гідроакумулятор вертикальний Reflex DE 60, робочий тиск 10 бар
Rozetka.ua (Київ)
14 282 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Reflex Refix DE 60 (10 bar), відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гідроакумулятор Reflex Refix DE (10 bar) (Refix DE 60 (10 bar)). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гідроакумулятор Reflex Refix DE (10 bar) (Refix DE 60 (10 bar)) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія