шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення3Корисне
Купити портативна колонка Remax RB-M21 за ціною від 429 грн.
Відео 1Фото 11

Характеристики та опис Remax RB-M21

Вага (г): 348; Розміри (мм): 106х89х89; Матеріал: пластик; USB-порт для зарядки: microUSB; Ємність акумулятора (мАгод): 2200; Підтримка кодеків: Функції та можливості: Додатково: карабін / підвіс; Синхронізація колонок: TWS; Частотний діапазон (Гц): 65 – 20000; Потужність (Вт): 10; Кількість каналів: 2.0 (стерео)
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v4.2
mini-Jack (3.5 мм)
кардридер
Характеристики акустики
Кількість каналів2.0 (стерео)
Вихідна потужність10 Вт
Частотний діапазон65 – 20000 Гц
Синхронізація колонокTWS
Додатковокарабін / підвіс
Акумулятор
Ємність акумулятора2200 мАгод
USB-порт для зарядкиmicroUSB
Інше
Захист від вологиIPX5
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)106х89х89 мм
Вага348 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  800 грн.    до  1050 грн.

від 429  до 2 495 грн.
Портативна акустика Remax Bluetooth Fabric RB-M21
MAUDAU (Київ)
534 грн.
← купити
Bluetooth акустика червоний Remax RB-M21 3707794
Rozetka.ua (Київ)
1 274 грн.
← купити
Bluetooth акустика синій Remax RB-M21 3707793
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth акустика Remax RB-M21-White 3707796
Rozetka.ua (Київ)
1 259 грн.
← купити
Bluetooth акустика Remax RB-M21-Black 3747291
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Remax RB-M21 Fabric Bluetooth Speaker 2200 мАч black
Rozetka.ua (Київ)
721 грн.
← купити
Портативна безпровідна колонка Remax RB-M21 Bluetooth 10 Вт білий
Rozetka.ua (Київ)
957 грн.
← купити
Портативна безпровідна колонка Remax RB-M21 Bluetooth 7 Вт чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 017 грн.
← купити
Портативна безпровідна колонка Remax RB-M21 Bluetooth 10 Вт червоний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна безпровідна колонка Remax RB-M21 Bluetooth 10 Вт синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка REMAX RB-M21 Bluetooth Fabric, IPX5, BT4.2, AUX, 2x5W, 2200mAh, 6-8h, Black
Rozetka.ua (Київ)
429 грн.
← купити
Акустика REMAX Bluetooth Fabric RB-M21 black
Rozetka.ua (Київ)
693 грн.
← купити
Bluetooth акустика Remax RB-M21-Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth акустика Remax RB-M21-White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth акустика синій Remax RB-M21
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth акустика червоний Remax RB-M21
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth акустика синій Remax RB-M21
Rozetka.ua (Київ)
1 895 грн.
← купити
Bluetooth акустика червоний Remax RB-M21
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth акустика Remax RB-M21-Black
Rozetka.ua (Київ)
2 495 грн.
← купити
Bluetooth акустика Remax RB-M21-White
Rozetka.ua (Київ)
1 795 грн.
← купити
Bluetooth акустика Remax RB-M21 white
Rozetka.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Bluetooth акустика Remax RB-M21 black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика REMAX Bluetooth Fabric RB-M21 Колір black
Rozetka.ua (Київ)
643 грн.
← купити
Портативна безпровідна Bluetooth колонка акустика Remax RB-M21 | BT4.2, 8h, MicroSD, micro-USB, USB/AUХ/TF/TWS/FM | Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 345 грн.
← купити
Портативна безпровідна Bluetooth колонка Remax RB-M21 компактна акустика з функцією гучного зв’язку та вологозахистом IPX5 |
Rozetka.ua (Київ)
595 грн.
← купити
Портативна колонка Remax RB-M21 Fabric Bluetooth Speaker 2200 мАч black
Rozetka.ua (Київ)
618 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Remax RB-M21, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Remax RB-M21. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Remax RB-M21 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія