шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни75Опис Відгуки7Обговорення  Корисне
Купити фен Remington Compact D5000 за ціною від 716 грн.
Відео 5Фото 4

Характеристики та опис Remington Compact D5000

Температурні режими: 3; Режими потужності: 2; Потужність (Вт): 1800; Тип пристрою: фен
Рейтинг моделі: 5 з 5 (7 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
0
25
Колір
Тип пристрою
фен
Потужність
1800 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
2
Температурні режими
3
Насадки і комплектація
концентратор
Петля для підвішування
Додаткові функції і можливості фена Remington Compact D5000:
• Еко режим
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 716  до 1 520 грн.
Фен Remington D 5000
Tovary.com.ua (Київ)
809 грн.
← купити
Remington Фен Remington D5000 Black
MTA.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Фен REMINGTON D5000 45303560100
FOXTROT.UA (Київ)
726 грн.
← купити
Фен Remington D5000 E51 Compact 1800 (D5000)
Moyo.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Фен Remington D5000 Compact Акція!
АЛЛО (Київ)
716 грн.
← купити
Фен Remington D5000 Travel
Click.ua (Київ)
818 грн.
← купити
Фен Remington D5000
Openshop.ua (Київ)
1 168 грн.
← купити
Фен Remington D5000 E51 Compact 1800
ШО (Київ)
873 грн.
← купити
Фен Remington D 5000
Цифра (Київ)
838 грн.
← купити
Фен Remington D 5000
Stls.store (Київ)
846 грн.
← купити
Remington D5000
Mallprix.com (Київ)
800 грн.
← купити
Фен Remington D5000 E51 Compact (D5000)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Фен Remington D5000 E51 Compact (D5000)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Фен Remington D5000 Compact
Skay.ua (Одеса)
← купити
Фен REMINGTON D 5000
ТЕХНОточка (Київ)
790 грн.
← купити
Фен REMINGTON D5000 UA 45303560100
Sota.store (Київ)
816 грн.
← купити
Remington D5000
Luckylink.kiev.ua (Київ)
868 грн.
← купити
Фен Remington D5000
Foroom.com.ua (Київ)
792 грн.
← купити
Фен Remington D5000 E51 Compact (D5000) (D5000)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Фен Remington D5000
Semtech.com.ua (Луцьк)
830 грн.
← купити
Фен Remington D 5000
Orbita.te.ua (Тернопіль)
← купити
Фен Remington D5000
Zaua.store (Львів)
827 грн.
← купити
Фен Remington Compact D5000 Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Фен Remington D5000
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 072 грн.
← купити
Фен Remington D5000 E51 Compact 1800 (D5000)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Фен Remington D5000
Кібернетики (Київ)
← купити
Фен Remington Compact 1800 (D5000 E51)
MAUDAU (Київ)
815 грн.
← купити
Фен Remington D 5000
Bt-coffee.com.ua (Київ)
817 грн.
← купити
Фен Remington D5000 E51
Axm.com.ua (Харків)
← купити
Фен REMINGTON travel D5000
Citrus.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Фен Remington D5000 E51 Compact
Zhuk.ua (Київ)
880 грн.
← купити
Фен Remington D5000
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 144 грн.
← купити
Remington D5000 E51 Compact (D5000) Фен D5000 E51 Compact (D5000)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Дорожній фен для волосся Remington Compact з насадкою концентратор, чорний (D5000)
Eva.ua (Київ)
← купити
Фен Remington D5000 NW02549
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
950 грн.
← купити
Фен REMINGTON D5000 travel
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Remington Compact 1800 D5000 фен для волосся (D5000) 1 кс
Notino.ua (Київ)
925 грн.
← купити
Фен REMINGTON D5000 45303560100
ШО (Київ)
915 грн.
← купити
Фен Remington D5000 (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
861 грн.
← купити
Фен Remington D5000
Timesport.com.ua (Львів)
1 520 грн.
← купити
Фен Remington COMPACT D5000
Кібернетики (Київ)
← купити
Фен Remington D5000
Tomdom.in.ua (Львів)
833 грн.
← купити
Фен Remington D 5000 (13506)
MAUDAU (Київ)
← купити
Фен Remington D 5000
Nota-bene.com.ua (Київ)
826 грн.
← купити
Фен REMINGTON Compact 1800 D 5000
Foroom.com.ua (Київ)
841 грн.
← купити
Фен Remington D5000 (45303560100)
MAUDAU (Київ)
← купити
Фен Remington D5000 E51 Compact (D5000)
MAUDAU (Київ)
← купити
Фен Remington D5000
MAUDAU (Київ)
1 007 грн.
← купити
Фен Remington D5000
MAUDAU (Київ)
1 159 грн.
← купити
Remington Фен дорожній Compact, 1800Вт, 3 режими, еко режим , чорний E-D5000
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 199 грн.
← купити
Фен Remington D5000 PG-D5000
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 093 грн.
← купити
Фен REMINGTON D 5000
Rozetka.ua (Київ)
1 031 грн.
← купити
Фен D5000 Remington (2000003343058)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен Remington D5000
Rozetka.ua (Київ)
1 023 грн.
← купити
Дорожній фен для волосся Remington E51 Compact 1800Вт Чорний (D5000)
Rozetka.ua (Київ)
1 462 грн.
← купити
Фен Remington D5000 3 температурних / 2 швидкісних режими
Rozetka.ua (Київ)
1 088 грн.
← купити
Фен Remington Compact D5000 242554
Rozetka.ua (Київ)
1 202 грн.
← купити
Фен Remington D5000 1800 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Фен REMINGTON D5000 (45303560100)
Rozetka.ua (Київ)
1 032 грн.
← купити
Фен Remington (D5000)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен REMINGTON D 5000
Rozetka.ua (Київ)
1 043 грн.
← купити
Фен Remington D 5000 Compact
Rozetka.ua (Київ)
916 грн.
← купити
Фен REMINGTON D 5000
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен Remington D5000 E51 Compact (D5000) (161882)
Rozetka.ua (Київ)
1 145 грн.
← купити
Фен Remington d5000
Rozetka.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Фен Remington D5000 E51 Compact (D5000)
Rozetka.ua (Київ)
1 098 грн.
← купити
Фен Remington D5000
Rozetka.ua (Київ)
1 009 грн.
← купити
Фен Remington D5000 (5927560)
Rozetka.ua (Київ)
1 274 грн.
← купити
Фен Remington D5000 E51 Compact (D5000)
Rozetka.ua (Київ)
1 014 грн.
← купити
Фен Remington D 5000
Rozetka.ua (Київ)
993 грн.
← купити
Фен Remington D5000 E51 Compact (D5000)
Rozetka.ua (Київ)
1 040 грн.
← купити
Фен Remington D5000 E51 Compact (D5000)
Rozetka.ua (Київ)
1 150 грн.
← купити
Фен REMINGTON D5000 travel
Rozetka.ua (Київ)
1 065 грн.
← купити
Remington D5000 E51 Compact 1800
Rozetka.ua (Київ)
1 451 грн.
← купити
Фен Remington дорожный Compact (D5000)
Rozetka.ua (Київ)
1 295 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Remington Compact D5000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Remington Compact D5000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Remington Compact D5000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія