шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити револьвер Флобера та стартовий пістолет Retay S20 за ціною від 3780 грн.
Відео 5Фото 4

Характеристики та опис Retay S20

Вага (г): 881; Матеріал корпуса: метал; Матеріал рукоятки: пластик; Загальна довжина (мм): 190; Запобіжник; Підствольне кріплення; Прицільне приладдя: нерегульоване; Тип боєприпасів: холостий патрон; Зарядність: багатозарядний; Ствол: заглушений; Система зведення: автозведення; Калібр (мм): 9; Форм-фактор: пістолет
Тип
стартовий пістолет
Форм-фактор
пістолет
Калібр
9 мм
Система зведення
автозведення
Ствол
заглушений
Зарядність
багатозарядний
Тип боєприпасів
холостий патрон
Ємність магазину
17 шт.
Прицільне приладдя
нерегульоване
Підствольне кріплення
Запобіжник
Загальна довжина
190 мм
Матеріал рукоятки
пластик
Матеріал корпуса
метал / + пластик /
Вага
881 г
Додаткові функції і можливості револьвера флобера та стартового пістолета Retay S20:
• Полімерна рамка
• Подствольне кріплення для аксесуарів
• Поставляється у кейсі
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 780  до 5 541 грн.
Пістолет стартовий Retay S20 калибр 9 мм. Колір – black S530104B
Fonariki.com.ua (Київ)
4 280 грн.
← купити
Retay S20
Ranger-ua.com.ua (Харків)
3 780 грн.
← купити
Стартовий пістолет Retay S20
Ohotashop.com.ua (Запоріжжя)
4 220 грн.
← купити
Стартовий пістолет Retay S20 9мм чорний (S530104B)
One-click.com.ua (Дніпро)
5 541 грн.
← купити
Стартовий шумовий пістолет RETAY G 19 Glok 19 + 20 шт холостих набоїв (9 mm)
Rozetka.ua (Київ)
4 590 грн.
← купити
Стартовий шумовий пістолет RETAY F29 Black +20 холостих набоїв (9 мм)
Rozetka.ua (Київ)
4 095 грн.
← купити
Пістолет стартовий Retay X1 Black +20 шт холостих патронів (9 мм)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Стартовий шумовий пістолет RETAY 92 Black (Beretta 92) + 20 шт холостих набоїв
Rozetka.ua (Київ)
4 230 грн.
← купити
Стартовий шумовий пістолет RETAY 84 (Beretta M84 ) +20 холостих набоїв (9 мм)
Rozetka.ua (Київ)
4 084 грн.
← купити
Стартовий пістолет Retay S20 black з кулями
Rozetka.ua (Київ)
4 449 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Retay S20, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: револьвер флобера та стартовий пістолет Retay S20. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на револьвер флобера та стартовий пістолет Retay S20 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія