шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити точило для ножів Risam RM021-2 за ціною від 329 грн.

Характеристики та опис Risam RM021-2

Ширина (мм): 22; Довжина (мм): 160; Макс. зернистість (grit): 600; Матеріал абразиву: алмазне напилення; Тип: камінь для точильної системи
Тип
камінь для точильної системи
Матеріал абразиву
алмазне напилення
Макс. зернистість
600 grit
Довжина
160 мм
Ширина
22 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  200 грн.    до  550 грн.

від 329  до 528 грн.
Точило Risam FA Diamond зернистість 600 (RM021-2) RM021-2
Brain.com.ua (Київ)
329 грн.
← купити
Точило Risam FA Diamond зернистість 600 (RM021-2) RM021-2
Itbox.ua (Київ)
← купити
Запасное точило Risam для системы RM021 зернистость 600 (RM021-2) RM021-2
Fonarik.com (Харків)
← купити
Точильний камінь Risam FA Diamond, зернистість 600 RM021-2
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Risam Точильний камінь Risam RM021-2 Black FA Diamond зернистість 600
MTA.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Запасне точило Risam FA Diamond 600 (1060041)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Запасне точило Risam для системи RM021 зернистість 600 (RM021-2) RM021-2
Fonarik.ua (Київ)
← купити
Точило Risam FA Diamond зернистість 600 (RM021-2)
Rozetka.ua (Київ)
433 грн.
← купити
Точило Risam FA Diamond зернистість 600 (RM021-2)
Rozetka.ua (Київ)
477 грн.
← купити
Точило Risam FA Diamond зернистість 600 (RM021-2)
Rozetka.ua (Київ)
528 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Risam RM021-2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: точило для ножів Risam RM021-2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на точило для ножів Risam RM021-2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія