шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ДБЖ RITAR E-RTM1500 ELF-L за ціною від 5072 грн.

Характеристики та опис RITAR E-RTM1500 ELF-L

Вага (кг): 11.5; Розміри (мм): 285x195x405; Форма вихідного сигналу: подібна до синусоїди (апроксимована); Номінальна вихідна потужність (Вт): 900; Пікова вихідна потужність (ВА): 1500; Діапазон вхідної напруги (В): 145 – 290; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Час перемикання на батарею (мс): 6; Форм-фактор: звичайний (Tower)
Тип
інтерактивне
Форм-фактор
звичайний (Tower)
Час перемикання на батарею
6 мс
Вхідна напруга
1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги
145 – 290 В
Пікова вихідна потужність
1500 ВА
Номінальна вихідна потужність
900 Вт
Форма вихідного сигналу
подібна до синусоїди (апроксимована)
Розміри (ВхШхГ)
285x195x405 мм
Вага
11.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 072  до 6 374 грн.
ДБЖ RITAR E-RTM1500 ELF-L 900W (E-RTM1500L/07859) E-RTM1500L/07859
FOXTROT.UA (Київ)
5 630 грн.
← купити
Ritar E-RTM1500 (900W) ELF-L (E-RTM1500L)
Цифра (Київ)
5 502 грн.
← купити
Ritar E-RTM1500 (900W) ELF-L (E-RTM1500L)
Stls.store (Київ)
5 552 грн.
← купити
Ritar E-RTM1500L
Mallprix.com (Київ)
5 439 грн.
← купити
Источник бесперебойного питания Ritar E-RTM1500 (900W) ELF-L (E-RTM1500L)
A-techno.com.ua (Київ)
5 801 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM1500 (900W) ELF-L (E-RTM1500L) E-RTM1500L
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ritar E-RTM1500 (900W) ELF-L (E-RTM1500L) E-RTM1500(900W)ELF-L(E-RTM1500L)
COMFY.ua (Київ)
5 629 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM1500 (900W) ELF-L (E-RTM1500L)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
5 300 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM1500 (900W) ELF-L (E-RTM1500L) E-RTM1500L
Comtrading.ua (Київ)
5 446 грн.
← купити
RITAR E-RTM1500L — ДБЖ 1500 ВА/900 Вт, 3хSchuko
Comtrade.ua (Київ)
5 461 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM1500 (900W) ELF-L (E-RTM1500L) E-RTM1500L
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM1500 (900W) ELF-L (E-RTM1500L) E-RTM1500L
icom.net.ua (Київ)
5 247 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM1500 (900W) ELF-L (E-RTM1500L) E-RTM1500L
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Ritar E-RTM1500 900W ELF-L (E-RTM1500L)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 072 грн.
← купити
Ritar Ritar E-RTM1500 (900W) ELF-L (E-RTM1500L) E-RTM1500L
Венкон (Київ)
6 193 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Ritar e-rtm1500 (900w) elf-l (e-rtm1500l)
Tviy-Dim.com (Київ)
5 702 грн.
← купити
Ritar E-RTM1500 900W ELF-L E-RTM1500L
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Джерело безперебійного живлення Ritar 1500 ВА / 900 Вт / 9 А*ч (E-RTM1500L) E-RTM1500L
Compx.ua (Київ)
← купити
ДБЖ Ritar E-RTM1500 ELF-L 900 Вт (E-RTM1500L)
Rozetka.ua (Київ)
5 244 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM1500 (900W) ELF-L (E-RTM1500L)
Rozetka.ua (Київ)
6 208 грн.
← купити
ДБЖ Ritar E-RTM1500L (900W) лінійно-інтерактивний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Джерело безперебійного живлення Ritar E-RTM1500 (900W) ELF-L (E-RTM1500L)
Rozetka.ua (Київ)
6 374 грн.
← купити
Джерело безперебійного живлення Ritar E-RTM1500 (900W) ELF-L, LED, AVR, 3st, 3xSCHUKO socket, 2x12V9Ah, Metal Case Q2 (405*1
Rozetka.ua (Київ)
6 332 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RITAR E-RTM1500 ELF-L, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дбж RITAR E-RTM1500 ELF-L. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дбж RITAR E-RTM1500 ELF-L у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія