шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ДБЖ RITAR PT-10KL-LCD за ціною від 25269 грн.
Фото 3

Характеристики та опис RITAR PT-10KL-LCD

Вага (кг): 15; Розміри (мм): 455x240x505; Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда (PSW); Номінальна вихідна потужність (Вт): 6000; Пікова вихідна потужність (ВА): 10000; Діапазон вхідної напруги (В): 176 – 276; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Форм-фактор: звичайний (Tower); Тип: інверторне (online)
Тип
інверторне (online)
Форм-фактор
звичайний (Tower)
Вхідна напруга
1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги
176 – 276 В
Пікова вихідна потужність
10000 ВА
Номінальна вихідна потужність
6000 Вт
Форма вихідного сигналу
чиста синусоїда (PSW)
Розміри (ВхШхГ)
455x240x505 мм
Вага
15 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 25 269  до 33 855 грн.
ДБЖ RITAR PT-10KL-LCD
Technofox.com.ua (Київ)
31 607 грн.
← купити
Ritar PT-10KL-LCD
Цифра (Київ)
28 690 грн.
← купити
Ritar PT-10KL-LCD
Stls.store (Київ)
← купити
Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-10KL-LCD
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ritar PT-10KL-LCD
Mallprix.com (Київ)
26 623 грн.
← купити
Источник бесперебойного питания Ritar PT-10KL-LCD
A-techno.com.ua (Київ)
27 461 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-10KL-LCD
Brain.com.ua (Київ)
← купити
ДБЖ безперервної дії (Online) Ritar PT-10KL-LCD
Zaua.store (Львів)
29 845 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-10KL-LCD
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
26 271 грн.
← купити
Ritar Ritar PT-10KL-LCD, 8000W
Венкон (Київ)
31 559 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RITAR PT-10KL-LCD, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дбж RITAR PT-10KL-LCD. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дбж RITAR PT-10KL-LCD у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія