шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити ДБЖ RITAR PT-3KS-LCD за ціною від 15371 грн.

Характеристики та опис RITAR PT-3KS-LCD

Вага (кг): 11.5; Розміри (мм): 320x190x395; Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда (PSW); Номінальна вихідна потужність (Вт): 2400; Пікова вихідна потужність (ВА): 3000; Діапазон вхідної напруги (В): 140 – 290; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Форм-фактор: звичайний (Tower); Тип: інверторне (online)
Тип
інверторне (online)
Форм-фактор
звичайний (Tower)
Вхідна напруга
1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги
140 – 290 В
Пікова вихідна потужність
3000 ВА
Номінальна вихідна потужність
2400 Вт
Форма вихідного сигналу
чиста синусоїда (PSW)
Розміри (ВхШхГ)
320x190x395 мм
Вага
11.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 15 371  до 21 241 грн.
Ritar PT-3KS-LCD
Mallprix.com (Київ)
18 229 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-3KS-LCD
Itbox.ua (Київ)
19 310 грн.
← купити
Ritar Ritar PT-3KS-LCD, 2700W Ritar PT-3KS-LCD 3000VA (2700Вт) 72 V 12V 7.5 Ah
Венкон (Київ)
21 241 грн.
← купити
Джерело безперебійного живлення Ritar PT-3KS-LCD Black 3000VA (2700Вт)
Soho.com.ua (Київ)
16 179 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-3KS-LCD
Brain.com.ua (Київ)
← купити
ДБЖ безперервної дії (Online) Ritar PT-3KS-LCD
Tv-mir.com.ua (Київ)
15 770 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-3KS-LCD
icom.net.ua (Київ)
17 256 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-3KS-LCD
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Джерело безперебійного живлення Ritar PT-3KS-LCD
Comtrading.ua (Київ)
15 371 грн.
← купити
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою Ritar PT-3KS-LCD, 3000VA (2700Вт), 72В, Внутрішня батарея 72 V
MAUDAU (Київ)
17 545 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RITAR PT-3KS-LCD, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дбж RITAR PT-3KS-LCD. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дбж RITAR PT-3KS-LCD у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія