шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити унітаз Roca Hebe A34H138000 за ціною від 8800 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Roca Hebe A34H138000

Розміри (мм): 344x362x520; Функції біде: Комплектація: сидіння з кришкою; мікроліфт сидіння; Чаша: лійкоподібна; Злив (у каналізацію): горизонтальний; Безобідковий; Монтаж: підвісний; Тип: унітаз
Колір
Тип
унітаз
Монтаж
підвісний
Безобідковий
Злив (у каналізацію)
горизонтальний
Чаша
лійкоподібна
Форма чаші
напівкругла
Функції
мікроліфт сидіння
Комплектація
сидіння з кришкою
Матеріал унітазу
кераміка (підтип неуточнений)
Матеріал сидіння
дюропласт
Висота чаші
344 мм
Розміри (ВхШхГ)
344x362x520 мм
Країна походження бренду
Іспанія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8500 грн.    до  11000 грн.

від 8 800  до 11 161 грн.
Унітаз підвісний Roca Hebe Rimless з кришкою Soft-Close (A34H136000) A34H136000
Esantehnika.com.ua (Київ)
8 800 грн.
← купити
Унітаз підвісний Roca HEBE Rimless з кришкою Soft-Close (A34H138000) A34H138000
Luxaqua.com.ua (Запоріжжя)
10 170 грн.
← купити
Унітаз підвісний безобідковий білий ROCA Hebe із сидінням з мікроліфтом A34H138000
Drop.ua (Київ)
← купити
Чаша підвісного унітазу OSSA/HEBE Rimless+сидіння Slim повільне падіння A34H136000/A34H138000
Prostir-tepla.com.ua (Київ)
9 565 грн.
← купити
Унитаз подвесной Roca Ossa Slim A34H136000
Aqua-home.com.ua (Харків)
9 499 грн.
← купити
Унитаз подвесной Roca Ossa Hebe Rimless A34H136000 с сидением Soft Close A34H136000/A34H138000
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
11 161 грн.
← купити
Унітаз підвісний Roca Ossa Hebe Rimless A34H136000 з кришкою Soft Close, Білий
MAUDAU (Київ)
← купити
Унітаз підвісний безобідковий ROCA HEBE A34H138000
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Унітаз підвісний безобідковий білий ROCA Hebe із сидінням з мікроліфтом A34H138000
Rozetka.ua (Київ)
10 370 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Roca Hebe A34H138000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: унітаз Roca Hebe A34H138000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на унітаз Roca Hebe A34H138000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія