шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Romoss (ємність)
< 10 000 мАгод
~ 15 000 мАгод
~ 25 000 мАгод
~ 30 000 мАгод
> 50 000 мАгод
Каталог товарів

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Romoss PEA27S Pro за ціною від 2294 грн.
Відео 1Фото 12

Характеристики та опис Romoss PEA27S Pro

Вага (г): 655; Розміри (мм): 161x70x43; Матеріал корпуса: пластик; Функції: інфо-дисплей; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; USB-A2 (Вт): 22.5; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C2 (Вт): 65; USB-C1 (Вт): 65; USB-A (шт.): 2; USB-C (шт.): 2
Ємність батареї27000 мАгод
100 Вт*год
Реальна ємність17000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт.
USB-A2 шт.
USB-C165 Вт
USB-C265 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A222.5 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у65 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Комплектні дроти (адаптери)USB-C
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри161x70x43 мм
Вага655 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 294  до 5 900 грн.
Повербанк УМБ Romoss PEA27S Pro 27000 mAh Black (PEA27-282-2111H) (1187105) 1187105
Artline.ua (Київ)
2 879 грн.
← купити
Повербанк Romoss 27000mAh PEA27S Pro 65W (PEA27-282-2111H) чорний Акція!
АЛЛО (Київ)
2 299 грн.
← купити
Romoss Зовнішній портативний акумулятор Romoss PEA27S Pro Black 27000 mAh 65W
MTA.ua (Київ)
3 099 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Romoss Power Bank 27000mAh PEA27S Pro 65W Black (PEA27-282-2111H)
Цифра (Київ)
3 071 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Romoss Power Bank 27000mAh PEA27S Pro 65W Black (PEA27-282-2111H)
Stls.store (Київ)
← купити
Універсальна мобільна батарея Romoss PEA27S Pro 27000mAh 65W Black (PEA27-282-2111H) PEA27-282-2111H
Click.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Romoss PEA27S Pro Black 27000 mAh 65W
Soho.com.ua (Київ)
2 919 грн.
← купити
УМБ Romoss 27000mAh pea27s Pro 65w (pea27-282-2111h) черный
Tviy-Dim.com (Київ)
2 889 грн.
← купити
Romoss PEA27S Pro 27000mAh 65W Black (PEA27-282-2111H)
Tehnomart.com (Київ)
2 664 грн.
← купити
Romoss PEA27S Pro 27000 mAh 65W Black (PEA27-282) PEA27-282
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 969 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Romoss PEA27S Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Romoss PEA27S Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Romoss PEA27S Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія