шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити плита Rotex RIO215-G за ціною від 1423 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Rotex RIO215-G

Габарити (см): 6.5x28x35; Потужність конфорок: 1.4 кВт; Робоча поверхня: склокераміка; Управління конфорками: кнопки; Плита: електрична
Колір
Тип варильної поверхніелектрична
Управління конфоркамикнопки
Варильна поверхня
Робоча поверхнясклокераміка
К-ть індукційних конфорок1 шт.
Потужність конфорок1.4 кВт
Діаметр конфорок19 см
Додатково
Дисплей
Загальні характеристики
Потужність підключення1.4 кВт
Габарити (ВхШхГ)6.5x28x35 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 423  до 2 176 грн.
Плитка ROTEX RIO215-G
FOXTROT.UA (Київ)
1 519 грн.
← купити
Плита електрична ROTEX RIO215-G
Orbita.te.ua (Тернопіль)
1 423 грн.
← купити
Настільна індукційна плита Rotex rio215-g
Tviy-Dim.com (Київ)
1 712 грн.
← купити
Настільна індукційна плита Rotex RIO215-G одноконфоркова 1400 Вт
MAUDAU (Київ)
1 928 грн.
← купити
Плита індукційна електрична настільна Rotex RIO215-G
Rozetka.ua (Київ)
1 510 грн.
← купити
Плита індукційна електрична настільна Rotex RIO215-G 1400 Вт чорна 4791034
Rozetka.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Плита індукційна електрична настільна Rotex RIO215-G 1400 Вт чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Настільна індукційна плита Rotex RIO215-G одноконфоркова плита 1400 Вт
Rozetka.ua (Київ)
2 094 грн.
← купити
Плитка електрична Rotex RIO215-G
Rozetka.ua (Київ)
1 600 грн.
← купити
Плитка електрична rotex rio215-g
Rozetka.ua (Київ)
2 176 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Rotex RIO215-G, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: плита Rotex RIO215-G. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на плита Rotex RIO215-G у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія