шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 5Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини10+
Купити диск  за ціною від 5765 грн.
Фото 3

Серия RS VR5

Модифікації RS VR5 1
Характеристики [VR5 8x18/5x112 ET45 DIA73,1]
Ширина диска
8 "
Діаметр
18 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
112 мм
Виліт
45 мм
Діаметр центрального отвору
73.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
чорний зі сріблястим, сріблястий
Полиця
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  7500 грн.
Zorat BK5434
8x18/5x112 ET43 DIA66
від 5 893 грн.
Zorat 241
7,5x18/5x112 ET45 DIA66
від 6 349 грн.
Zorat BK5805
8x18/5x112 ET45 DIA57
від 5 732 грн.
Replica RX585
8x18/5x112 ET46 DIA66
від 5 853 грн.
Replica RA77
8x18/5x112 ET47 DIA66
Zorat BK836
7,5x18/5x112 ET44 DIA66
Zorat BK5773
8x18/5x112 ET45 DIA57
Replica CT1459
8,5x18/5x112 ET45 DIA66
від 5 589 грн.
Zorat BK690
8x18/5x112 ET42 DIA66
від 6 050 грн.
Zorat BK5909
7,5x18/5x112 ET40 DIA66
від 5 906 грн.
Zorat BK5278
8x18/5x112 ET45 DIA57
від 6 231 грн.
Replica BK5278
8x18/5x112 ET45 DIA57
Replica BK690
8x18/5x112 ET42 DIA66
від 6 111 грн.
Replica TL5052ND
8x18/5x112 ET44 DIA57
від 6 203 грн.
Replica RX566
8x18/5x112 ET43 DIA66
від 6 078 грн.
DISLA 816
8x18/5x112 ET40 DIA57
від 5 747 грн.
ZF YSM288
7,5x18/5x112 ET45 DIA57
VLF VLF08
8x18/5x112 ET40 DIA66
від 6 026 грн.
Zorat BK967
8,5x18/5x112 ET45 DIA66
від 5 554 грн.
MOMO Strike 2
8x18/5x112 ET50 DIA72
від 6 014 грн.
Kormetal Sanremo
8x18/5x112 ET40 DIA57
від 5 883 грн.
ZF TL5052ND
8x18/5x112 ET44 DIA57
від 6 172 грн.
Replica BK5434
8x18/5x112 ET43 DIA66
від 5 924 грн.
DISLA 821
8x18/5x112 ET40 DIA57
від 5 558 грн.
WSP Italy W768
8,5x18/5x112 ET48 DIA66
від 6 490 грн.
Angel Scorpio 804
8x18/5x112 ET45 DIA66
від 5 777 грн.
DISLA 816
8x18/5x112 ET40 DIA66
Kyowa Racing 208
7,5x18/5x112 ET45 Dia73,1
від 6 132 грн.
DISLA 821
8x18/5x112 ET45 DIA66
від 5 417 грн.
WSP Italy W758
8x18/5x112 ET50 DIA66
від 6 440 грн.

від 5 765  до 7 029 грн.
Диски RS Wheels VR5 8x18 5x112 ET45 DIA73,1 (HSSSL)
Shinportal.com (Запоріжжя)
5 765 грн.
← купити
RS Wheels VR5 8x18 5x112 ET45 DIA73.1 HSSSL
Autokush.com.ua (Львів)
5 930 грн.
← купити
RS Wheels VR5 8x18 5x112 ET45 DIA73.1 HSSSL
Rozetka.ua (Київ)
6 588 грн.
← купити
Диск RS Wheels VR5 8x18 5x112 ET45 DIA73.1 HSSSL
Rozetka.ua (Київ)
7 029 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RS VR5 8x18/5x112 ET45 DIA73,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія