шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
RTAKO (виконання)
для смартфону
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити стедікам RTAKO Q09 Mini за ціною від 1799 грн.

Характеристики та опис RTAKO Q09 Mini

Складана конструкція; Телескопічна ручка; Time lapse; Час роботи від одного заряду акумулятора (год): 3; Ємність (мАгод): 500; Кут повороту: 360°; пульт ДК; Комплектація: трипод-підставка; для смартфона
Типдля смартфона
Комплектаціятрипод-підставка
пульт ДК
Характеристики підвісу
Кут повороту360°
Акумулятор
Ємність500 мАгод
Час роботи від одного заряду3 год
Функції і можливості зйомки
Функціїфіксація положення камери
блокування осі
Режими зйомкиTime lapse
режим стеження
Інше
Телескопічна ручка / 70 мм /
Складана конструкція
Габарити (складений)155x75x66 мм
Вага260 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1500 грн.    до  2500 грн.

від 1 799  до 2 399 грн.
RTAKO Q09 Mini Electric Gimbal Stabilizer with AR Detach Black (6975068272314) Q09MiniElectricGimbalStabilizerwithARDetachBl
COMFY.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Стедікам Rtako Q09 Mini Electric Gimbal with AR Detach (69750682723140) Black 6975068272314
Vodafone.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Стабілізатор для смартфона/стедікам RTAKO Q09 Mini Electric Gimbal Stabilizer with AR Detach Чорний (6975068272314)
АЛЛО (Київ)
← купити
Стабілізатор для смартфона Rtako Q09 Mini Electric Gimbal Stabilizer with AR Detach Black (6975068272314) 6975068272314
Skay.ua (Одеса)
← купити
Стедікам Rtako Q09 Mini Electric Gimbal Stabilizer with AR Detach Black (6975068272314)
Кібернетики (Київ)
2 099 грн.
← купити
Стабілізатор для смартфона/Стедікам RTAKO Q09 Mini Electric Gimbal Stabilizer with AR Detach Black (6975068272314)
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Стабілізатор для смартфона/стедікам RTAKO Q09 Mini Electric Gimbal Stabilizer with AR Detach Black (6975068272314)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RTAKO Q09 Mini, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: стедікам RTAKO Q09 Mini. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на стедікам RTAKO Q09 Mini у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія