шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система Ruark MR1 Mk2

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити акустична система Ruark MR1 Mk2 за ціною від 18999 грн.
Відео 6Фото 19

Характеристики та опис Ruark MR1 Mk2

Підтримка aptX; Bluetooth; оптичний; mini-Jack (3.5 мм); Сумарна потужність (Вт): 20; Кількість смуг: 2; Кількість динаміків: 2; Кількість каналів: комплект 2.0; Тип: активна; Розміщення: полична
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типактивна
Кількість каналівкомплект 2.0
Кількість динаміків2
Кількість смуг2
Потужність / частота
Фронт10 Вт/канал
Сумарна номінальна потужність20 Вт
Роз'єми
Входиmini-Jack (3.5 мм)
оптичний
ВиходиRCA / на сабвуфер /
Інше
Bluetooth+
Підтримка aptX
Діаметр ВЧ динаміка20 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка75 мм
Матеріал оздобленняMDF
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)17х13х13.5 см
Вага3.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  18000 грн.    до  26000 грн.

Ruark MR1 Mk3 review: powerful, robust-sounding compact desktop speakers
Инструкция к Ruark MR1 Mk2
від 18 999  до 25 557 грн.
Ruark Audio Ruark Audio MR1 Mk2 Rich Walnut
Era-in-ear.com (Київ)
23 400 грн.
← купити
Ruark Audio MR1 MK2 Rich Walnut
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
Акустична система Ruark MR1 MK2
Portativ.ua (Київ)
22 275 грн.
← купити
Акустичні колонки Ruark Audio MR1 MK2 Gray (2-Pack)
Timesport.com.ua (Львів)
22 575 грн.
← купити
Ruark Audio MR1 Mk2 офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
18 999 грн.
← купити
Акустичні колонки Ruark Audio MR1 MK2 Gray (2-Pack)
Rozetka.ua (Київ)
25 557 грн.
← купити
Ruark Audio MR1 MK2 Soft Grey
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
Акустичні колонки Ruark Audio MR1 MK2 Gray (2-Pack)
Saren.com.ua (Львів)
22 585 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ruark MR1 Mk2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система Ruark MR1 Mk2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система Ruark MR1 Mk2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія