шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Ruptor (максимальне навантаження)
> 120 кг
Каталог товарів

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити електросамокат Ruptor R1 V2 за ціною від 27334 грн.
Відео 2Фото 20

Характеристики та опис Ruptor R1 V2

Вага (кг): 24.5; Хомут: 3 болти; Матеріал рами: алюміній; Захист від пилу та води: IP54; Підставка; Сигнал / дзвінок; Стоп-сигнал; Поворотники; Фара; Підключення до смартфону; Регулювання висоти керма; Напруга живлення (В): 48; Ємність акумулятора (Агод): 20; Круїз-контроль; Рекуперація; Задні гальма: дисковий та електричний
Колір
Максимальне навантаження120 кг
Складаний
Ходові характеристики
Запас ходу80 км
Потужність двигуна500 Вт / пікова 800 Вт /
Максимальна швидкість45 км/год
Швидкісні режими4
Привідзадній
Колесагумові надувні
10 "
Амортизаціяпередня та задня
Передні гальмадисковий
Задні гальмадисковий та електричний
Рекуперація
Круїз-контроль
Акумулятор
Місткість акумулятора20 А·год
Напруга живлення48 В
Час повної зарядки10 год
Функції та можливості
Регулювання висоти керма
Підключення до смартфону
Фара
Поворотники
Стоп-сигнал
Сигнал / дзвінок
Підставка
Захист від пилу та водиIP54
Загальні характеристики
Матеріал рамиалюміній
Хомут3 болти
Розміри117х61х138 см
Розміри (складений)117х49.7х23 см
Вага24.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 27 334  до 29 938 грн.
Ruptor R1 V2 500
Megadom.net (Дніпро)
27 500 грн.
← купити
Електросамокат Ruptor R1 V2 500W 80km 10"black TMOBIRUPR1V2BK
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
29 938 грн.
← купити
Електричний самокат Ruptor R1 v2 500W 80km 10" copper TMOBIRUPTR1V2
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
27 334 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ruptor R1 V2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електросамокат Ruptor R1 V2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електросамокат Ruptor R1 V2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія