шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити котушка Ryobi Virtus Feeder 5000 за ціною від 2040 грн.

Характеристики та опис Ryobi Virtus Feeder 5000

Матеріал основної шпулі: алюміній; Матеріал котушки: графіт; Ємність шпулі (м/мм Ø): 150/0.26; Розмір шпулі: 5000; Передавальне число (об): 5; Фрикціон: передній; Підшипників (шт.): 5; Тип: безінерційна
Тип
безінерційна
Кількість підшипників
5 шт.
Фрикціон
передній
Передавальне число
5 об
Розмір шпулі
5000
Ємність шпулі
150/0.26 м/Øмм
Матеріал котушки
графіт
Матеріал основної шпулі
алюміній
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  2500 грн.

від 2 040  до 2 220 грн.
Котушка Ryobi Virtus Feeder 5000,10020006
Rozetka.ua (Київ)
2 040 грн.
← купити
Фідерна рибальська котушка Ryobi Virtus Feeder FD 5000 4+1 підшипника
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Котушка Ryobi Virtus Feeder 5000 (143788) 10020006
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Котушка Ryobi Virtus Feeder 5000
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Котушка Ryobi Virtus Feeder FD5000 4+1bb
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Котушка Ryobi Virtus Feeder 5000 4+1bb Сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
2 220 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ryobi Virtus Feeder 5000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: котушка Ryobi Virtus Feeder 5000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на котушка Ryobi Virtus Feeder 5000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія