шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 8Відгуки3Обговорення2Корисне7
Купити SSD  за ціною від 3756 грн.
Відео 17Фото 7

Серия Samsung 860 PRO

Рейтинг моделі: 5 з 5 (3 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
3
Модифікації Samsung 860 PRO 1
Характеристики [MZ-76P256BW]
Колір
Тип
внутрішній
Об'єм
256 GB
Форм-фактор
2.5"
Роз'єм
SATA 3
Контролер
Samsung MJX
Буферна пам'ять
512 МБ
Тип пам’яті
3D MLC NAND
Зовнішня швидкість запису
530 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
560 МБ/с
Ударостійкість під час роботи
1500 G
Напрацювання на відмову
2 млн. год
IOPS запису
90 тис
IOPS зчитування
100 тис
TBW
300 ТБ
DWPD
0.7 разів/день
Гарантія виробника
5 років
TRIM
Шифрування даних
+
Розміри
100x70x7 мм
Вага
50 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  4400 грн.
Apacer Panther AS350X
AP512GAS350X R
від 3 150 грн.
HP S700
2DP99AA#ABB
від 3 843 грн.
Origin Storage Incep...
OTLC2563DSAT A/2.5
від 3 989 грн.
Lexar NS100
LNS100-512RB
від 3 495 грн.
MSI SPATIUM S270 SAT...
S78-440E350- P83
від 3 299 грн.
WD Green SSD
WDS480G2G0A
від 4 080 грн.
WD Blue SA510
WDS250G3B0A
від 2 420 грн.
HP S750
16L53AA
від 3 948 грн.
Apacer Panther AS340
AP480GAS340G -1
від 2 888 грн.
Silicon Power Slim S55
SP480GBSS3S5 5S25
від 3 607 грн.
Apacer Panther AS350
AP512GAS350- 1
від 3 148 грн.
Patriot Memory P220
P220S512G25
від 3 209 грн.
Patriot Memory P210
P210S512G25
від 3 060 грн.
Lexar NQ100
LNQ100X512G
від 3 909 грн.
Gigabyte SSD
GP-GSTFS3148 0GNTD
від 3 832 грн.
GTL Green Light 2.5"
GTLS480GBBL
Silicon Power Ace A55
SP512GBSS3A5 5S25
A-Data Ultimate SU650
ASU650SS-512 GT-R
від 3 576 грн.
A-Data Ultimate SU650
ASU650SS-480 GT-C
від 2 938 грн.
Patriot Memory Burst...
PBE480GS25SS DR
від 2 940 грн.
Acer RE100 2.5"
RE100-25-512 GB
від 3 033 грн.
Acer SA100
SA100-480GB
від 2 999 грн.
Apacer Panther AS350...
95.DB2E0.P10 0C
від 3 262 грн.
Wibrand Caiman 2.5"
WI2.5SSD/CA5 12GB
від 2 913 грн.
SanDisk Blue SA510
WDS250G3B0A
від 3 699 грн.
Team Group CX2
T253X6512G0C 101
від 3 899 грн.
Kingston KC600
SKC600/256G
від 3 689 грн.
Team Group CX2
T253X6256G0C 101
від 4 298 грн.
Apacer Panther AS340X
AP480GAS340X C
від 3 200 грн.
Team Group L5 Lite
T2535T480G0C 101
від 3 509 грн.

Если можете позволить его себе по финансам - стоит брать.
1 січня 2021, 12:14 #
Переваги:Объём
Скорость работы
MLC память
Поддерживается функция TRIM
Есть утилита для переноса ОС со старого диска на этот от производителя диска.

Недоліки:Не обнаружил

Коментар:Отличный диск

Автор:Антон  пользуюсь Samsung MZ-76P4T0BW кілька місяців

5+ это просто кайф
22 липня 2020, 18:24 #
Переваги:Скорость

Недоліки:Я замечаю, что ссд направлен на выполнение одной задачи с максимальной скоростью, при выполнении нескольких значительно тяжелых задач он теряет скорость до обычного жд

Коментар:Пользуюсь несколько месяцев, это первый ссд в моих руках. Я в восторге. Десятка загружается за 10-13 секунд, вначале было 5-7 секунд. Правда производителя два Китай и Корея, заказывал Корею, а со склада привезли Китай, так как разница видна лишь на упаковке((( Ну пока что я доволен как слон)

Отличный диск, можно брать
23 березня 2019, 22:17 #
Переваги:Скорость, объем.

Недоліки:Ничего не разочаровало

Коментар:Хорошоий диск, работает у меня уже полгода, на нем стоит система, никаких проблем с ним нет.

Samsung 860 Pro SSD Review (4TB) - So Much Storage
Samsung 860 Pro SATA SSD review: Great performance, capacity ...
Samsung 860 PRO SSD Review - StorageReview.com
від 3 756  до 4 159 грн.
Samsung Жорсткий диск внутрішній SSD Samsung 860 PRO (MZ-76P256BW) Black 256GB
MTA.ua (Київ)
4 099 грн.
← купити
SSD накопичувач Samsung 860 PRO 256 GB (MZ-76P256B, MZ-76P256BW) MZ-76P256B, MZ-76P256BW
Sota.store (Київ)
3 960 грн.
← купити
Samsung 860 PRO 256 GB (MZ-76P256BW) MZ-76P256BW
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 756 грн.
← купити
SSD накопичувач Samsung 860 PRO MZ-76P256BW
Denika.ua (Харків)
4 100 грн.
← купити
Жорсткий диск внутрішній SSD Samsung 860 PRO (MZ-76P256BW) Black 256GB
Soho.com.ua (Київ)
4 159 грн.
← купити
SSD накопитель Samsung 860 PRO MZ-76P256BW
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 152 грн.
← купити
SSD накопичувач Samsung 860 PRO 256 GB (MZ-76P256BW)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 943 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Samsung MZ-76P256BW, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія