шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Samsung MX-ST50F

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити аудіосистема Samsung MX-ST50F за ціною від 16848 грн.
Відео 24Фото 11

Характеристики та опис Samsung MX-ST50F

Вага (кг): 18.4; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 736х365х353; Захист від пилу та води; USB для зарядки гаджетів; Автономне живлення: акумулятор; Світлові ефекти; Виходи: RCA; інструментальний; під мікрофон; mini-Jack (3.5 мм); Входи: RCA; Караоке: караоке; мобільний застосунок; Синхронізація колонок: TWS
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
Потужність системи
240 Вт / при живленні від мережі, 90 Вт – від батареї /
Інтерфейси
Bluetooth
AAC
Синхронізація колонок
TWS
Додатково
мобільний застосунок
караоке
Автономне живлення
акумулятор
USB для зарядки гаджетів
Захист від пилу та води
Габарити (ВхШхГ)
736х365х353 мм
Вага
18.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 16 848  до 26 510 грн.
SAMSUNG MX-ST50F/UA
Pro100market.com.ua (Київ)
19 685 грн.
← купити
SAMSUNG MX-ST50F/UA
Vodogreyka.com.ua (Київ)
19 784 грн.
← купити
Samsung MX-ST50F/UA
Магазин Samsung (Київ)
17 628 грн.
← купити
Акустика SAMSUNG MX-ST50F/UA
ТЕХНОточка (Київ)
17 580 грн.
← купити
Акустична система Samsung mx-st50f чорний
Tviy-Dim.com (Київ)
18 923 грн.
← купити
Samsung MX-ST50F/UA офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
18 699 грн.
← купити
Акустична система Samsung MX-ST50B 240Вт, 2.0, BT, USB, 3.5 Mini Jack, IPX4, Party Lights+, SBC, AAC, чорний MX-ST50F/UA
Comtrading.ua (Київ)
18 499 грн.
← купити
Акустика портативна Samsung MX-ST50F/UA Black
Soho.com.ua (Київ)
18 219 грн.
← купити
Акустична система Samsung MX-ST50B 240Вт, 2.0, BT, USB, 3.5 Mini Jack, IPX4, Party Lights+, SBC, AAC, чорний (MX-ST50F/UA) M
icom.net.ua (Київ)
17 575 грн.
← купити
Аудіосистема Party Audio MX-ST50F/UA (2025)
Samsung Experience Store (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Samsung MX-ST50F, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Samsung MX-ST50F. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Samsung MX-ST50F у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія