шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити опалювальний котел SAT Chip Pro 7.5 за ціною від 20160 грн.
Фото 19

Характеристики та опис SAT Chip Pro 7.5

Вага (кг): 22; Розмір топки: Габарити (мм): 580x247x220; Камера згоряння: немає; КПД (%): 99; Макс. t теплоносія (°С): 75; Мін. t теплоносія (°С): 20; Корисна потужність (кВт): 7.5; Площа опалення (м²): 60; Тип: одноконтурний (тільки опалення); Розміщення: настінний; Джерело енергії: електрика
Джерело енергії
електрика
Розміщення
настінний
Тип
одноконтурний (тільки опалення)
Площа опалення
60 м²
Корисна потужність
7.5 кВт
КПД
99 %
Камера згоряння
немає
Габарити (ВхШхГ)
580x247x220 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 20 160  до 25 680 грн.
Электрический котел настенный SAT Systems Chip Pro 7,5 кВт (220 и 380В, симисторный)
Mhata.com.ua (Харків)
20 562 грн.
← купити
Електричний котел SAT Systems Chip Pro 7,5 кВт (Wi-Fi Remote Control/Программатор, 220/380В, Симісторний)
Rozetka.ua (Київ)
25 680 грн.
← купити
Котел електричний SAT Systems Chip Pro 7,5кВт - 220/380В симісторний
Rozetka.ua (Київ)
20 160 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SAT Chip Pro 7.5, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: опалювальний котел SAT Chip Pro 7.5. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на опалювальний котел SAT Chip Pro 7.5 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія