шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни65Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тостер Saturn ST EC1082 за ціною від 449 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Saturn ST EC1082

Матеріал корпуса: пластик; Зажим-фіксатор; захист від перегріву; Функції та можливості: індикатор готовності; Кількість виробів: 4; Потужність (Вт): 750; Тип: бутербродниця
Колір
Тип
бутербродниця
Потужність
750 Вт
Кількість виробів
4
Функції та можливості
індикатор готовності
захист від перегріву
Комплектація
форми для сендвічів
Антипригарне покриття
Зажим-фіксатор
Матеріал корпуса
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Saturn ST EC1082
ІншеСсылка на официальный сайт
від 449  до 914 грн.
Бутербродниця SATURN ST-EC1082 ST-EC1082 White
FOXTROT.UA (Київ)
489 грн.
← купити
Saturn ST-EC1082
Цифра (Київ)
549 грн.
← купити
Saturn ST-EC1082
Stls.store (Київ)
554 грн.
← купити
Saturn ST-EC1082 Red
Mallprix.com (Київ)
545 грн.
← купити
Сендвічниця Saturn ST-EC1082
Brain.com.ua (Київ)
450 грн.
← купити
Сендвічниця SATURN ST-EC1082
ТЕХНОточка (Київ)
520 грн.
← купити
Сендвічниця Saturn ST-EC1082 Black
Comtrading.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Бутербродниця Saturn ST-EC1082 Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
863 грн.
← купити
Saturn ST-EC1082
COMFY.ua (Київ)
← купити
Сендвічниця Saturn ST-EC1082
MAUDAU (Київ)
620 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Saturn ST EC1082, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тостер Saturn ST EC1082. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тостер Saturn ST EC1082 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія