шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тостер Saturn ST EC1153 за ціною від 999 грн.

Характеристики та опис Saturn ST EC1153

Матеріал корпуса: пластик з металом; Зажим-фіксатор; Функції та можливості: індикатор готовності; Кількість виробів: 1; Потужність (Вт): 850; Тип: бутербродниця
Колір
Тип
бутербродниця
Потужність
850 Вт
Кількість виробів
1
Функції та можливості
індикатор готовності
Комплектація
форми для сендвічів
Антипригарне покриття
Зажим-фіксатор
Матеріал корпуса
пластик з металом
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 999  до 1 393 грн.
Мультипекар 4 в 1 Saturn ST-EC1153 (сендвічниця, вафельниця, гриль) ST-EC1153 4 IN 1
FOXTROT.UA (Київ)
999 грн.
← купити
Saturn ST-EC1153 4 In 1
Цифра (Київ)
1 068 грн.
← купити
Saturn ST-EC1153 4 In 1
Stls.store (Київ)
1 078 грн.
← купити
Бутербродниця Saturn-ST-EC1153
АЛЛО (Київ)
← купити
Мультимейкер SATURN ST-EC1153
ТЕХНОточка (Київ)
1 008 грн.
← купити
Saturn ST-EC1153
COMFY.ua (Київ)
← купити
Сендвічниця SATURN ST-EC1153 4 IN 1
Comtrading.ua (Київ)
1 233 грн.
← купити
Бутербродниця SATURN-ST-EC1153 4 IN 1 TU-ST-EC1153 4 IN 1
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 061 грн.
← купити
Мультипекар 4 в 1 Saturn ST-EC1153 (сендвічниця, вафельниця, гриль)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мультипекар SATURN ST-EC1153
Rozetka.ua (Київ)
1 352 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Saturn ST EC1153, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тостер Saturn ST EC1153. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тостер Saturn ST EC1153 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія