шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити фляга Schwarzwolf Kibo 800 ml за ціною від 797 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Schwarzwolf Kibo 800 ml

Габарити (мм): 270x73; Матеріал: пластик; Мірна шкала; Петля для підвішування; Тип пробки: клапан;єм (мл): 800; Об' Тип: пляшка
Колір
Тип
пляшка
Об'єм
800 мл
Тип пробки
клапан
Петля для підвішування
Мірна шкала
Матеріал
пластик
Габарити
270x73 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  750 грн.    до  1400 грн.

від 797  до 1 341 грн.
Пляшка для води KIBO 800 мл, тританова, к-р прозорий (F4900201AJ3)
АЛЛО (Київ)
1 068 грн.
← купити
Пляшка для води Schwarzwolf Kibo 800 мл сірий (F4900200AJ3) F4900200AJ3
Brain.com.ua (Київ)
1 067 грн.
← купити
Пляшка для води Schwarzwolf Kibo 800 мл сірий (F4900200AJ3) F4900200AJ3
Itbox.ua (Київ)
← купити
Пляшка для води Schwarzwolf KIBO 800 мл тританова Сіра (F4900200AJ3)
Rozetka.ua (Київ)
797 грн.
← купити
Пляшка для води KIBO 800 мл, тританова, к-р сірий (F4900200AJ3)
АЛЛО (Київ)
← купити
Пляшка для води Schwarzwolf Kibo 800 мл прозорий (F4900201AJ3) F4900201AJ3
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Пляшка для води Schwarzwolf Kibo 800 мл прозорий (F4900201AJ3) F4900201AJ3
Itbox.ua (Київ)
← купити
Пляшка для води Schwarzwolf KIBO 800 мл тританова Прозора (F4900201AJ3)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пляшка для води Schwarzwolf Kibo 800 мл прозорий (F4900201AJ3)
Rozetka.ua (Київ)
1 341 грн.
← купити
Пляшка для води Schwarzwolf Kibo 800 мл сірий (F4900200AJ3)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Schwarzwolf Kibo 800 ml, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фляга Schwarzwolf Kibo 800 ml. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фляга Schwarzwolf Kibo 800 ml у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія