шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 83Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити SSD Seagate Nytro 1361 SATA (XA3840LE10006) за ціною від 81250 грн.

Серия Seagate Nytro 1361 SATA

Модифікації Seagate Nytro 1361 SATA 3
Где купить? [XA3840LE10006]
Характеристики [XA3840LE10006]
Тип
внутрішній
Призначення
для сервера
Об'єм
3.84 TB
Форм-фактор
2.5"
Роз'єм
SATA 3
Тип пам’яті
3D TLC NAND
Зовнішня швидкість запису
500 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
530 МБ/с
Напрацювання на відмову
2 млн. год
IOPS запису
68 тис
IOPS зчитування
94 тис
TBW
6924 ТБ
DWPD
1 разів/день
Гарантія виробника
5 років
Розміри
100x70x7 мм
Вага
67 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  82500 грн.    до  105000 грн.

від 81 250  до 137 161 грн.
Seagate Внутрішній SSD диск Seagate Nytro 1361 2.5 3.84TB (XA3840LE10006)
MTA.ua (Київ)
87 199 грн.
← купити
Сервер SEAGATE SSD Nytro 1361 SATA SSD 3,84 ТБ, 6 Гбіт/с, EAN: 8719706431880 XA3840LE10006
Comtrading.ua (Київ)
81 953 грн.
← купити
Накопичувач SSD 2.5" 3.84TB Nytro 1361 Seagate (XA3840LE10006)
Nkt.ua (Київ)
84 799 грн.
← купити
SSD-накопичувач Seagate Nytro 1361 3.84TB 2.5" SATA (XA3840LE10006)
АЛЛО (Київ)
86 799 грн.
← купити
Накопичувач SSD 2.5" 3.84TB Nytro 1361 Seagate (XA3840LE10006) XA3840LE10006
Itbox.ua (Київ)
114 301 грн.
← купити
Seagate XA3840LE10006
Mallprix.com (Київ)
86 142 грн.
← купити
Seagate Nytro 1361 3.84 TB (XA3840LE10006)
Tehnomart.com (Київ)
84 611 грн.
← купити
SSD накопичувач Seagate Nytro 1361 3.84 TB (XA3840LE10006) Nytro 1361 3.84 TB (XA3840LE10006)
Denika.ua (Харків)
87 176 грн.
← купити
Seagate Nytro 1361 3.84 TB (XA3840LE10006) XA3840LE10006
Luckylink.kiev.ua (Київ)
82 759 грн.
← купити
Накопичувач SSD 2.5" 3.84TB Nytro 1361 Seagate (XA3840LE10006) XA3840LE10006
E-server.com.ua (Київ)
99 000 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate XA3840LE10006, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd Seagate Nytro 1361 SATA (XA3840LE10006). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd Seagate Nytro 1361 SATA (XA3840LE10006) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія