шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 59Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити SSD Seagate Nytro 5350S (XP3840SE70065) за ціною від 41200 грн.

Серия Seagate Nytro 5350S

Модифікації Seagate Nytro 5350S 2
Где купить? [XP3840SE70065]
Характеристики [XP3840SE70065]
Тип
внутрішній
Призначення
для сервера
Об'єм
3.84 TB
Форм-фактор
2.5"
Роз'єм
SAS / PCI-E 4.0 4x /
Тип пам’яті
3D NAND
NVMe
Зовнішня швидкість запису
6900 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
7400 МБ/с
Напрацювання на відмову
2.5 млн. год
IOPS запису
195 тис
IOPS зчитування
1700 тис
TBW
7000 ТБ
DWPD
1 разів/день
Гарантія виробника
5 років
Розміри
100x70x15 мм
Вага
205 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  72500 грн.    до  92500 грн.

від 41 200  до 104 146 грн.
Seagate Внутрішній SSD диск Seagate Nytro 5350S (XP3840SE70065) 3.84TB
MTA.ua (Київ)
83 599 грн.
← купити
Сервер SEAGATE SSD Nytro 5350S (2,5/3,84 ТБ/ PCIe Gen4 x4 NVMe) XP3840SE70065
Comtrading.ua (Київ)
78 172 грн.
← купити
Накопичувач SSD U.3 2.5" 3.84TB Nytro 5350M Seagate (XP3840SE70065)
Nkt.ua (Київ)
81 311 грн.
← купити
SSD-накопичувач Seagate Nytro 5350S 3.84TB SFF 2.5" U.2 NVMe (XP3840SE70065)
АЛЛО (Київ)
83 339 грн.
← купити
Накопичувач SSD U.3 2.5" 3.84TB Nytro 5350M Seagate (XP3840SE70065) XP3840SE70065
Itbox.ua (Київ)
78 075 грн.
← купити
Seagate XP3840SE70065
Mallprix.com (Київ)
82 574 грн.
← купити
Seagate Nytro 5350S (XP3840SE70065) — SSD накопичувач 3.84 ТБ 2.5" U.2 (Вітрина) XP3840SE70065/sale
Comtrade.ua (Київ)
41 200 грн.
← купити
Seagate Nytro 5350S 3.84 TB (XP3840SE70065) XP3840SE70065
Luckylink.kiev.ua (Київ)
79 304 грн.
← купити
Накопичувач SSD U.3 2.5" 3.84TB Nytro 5350M Seagate (XP3840SE70065) XP3840SE70065
icom.net.ua (Київ)
77 855 грн.
← купити
Накопичувач SSD U.3 2.5" 3.84TB Nytro 5350M Seagate (XP3840SE70065) XP3840SE70065
Brain.com.ua (Київ)
77 899 грн.
← купити
SSD накопичувач Seagate Nytro 5350S 3.84 TB (XP3840SE70065) Nytro 5350S 3.84 TB (XP3840SE70065)
Denika.ua (Харків)
83 517 грн.
← купити
Внутрішній SSD диск Seagate Nytro 5350S (XP3840SE70065) 3.84TB
Soho.com.ua (Київ)
85 219 грн.
← купити
Накопичувач SSD U.3 2.5" 3.84TB Nytro 5350M Seagate (XP3840SE70065) XP3840SE70065
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Накопичувач SSD U.3 2.5" 3.84TB Nytro 5350M Seagate (XP3840SE70065)
Q-techno.com.ua (Київ)
82 108 грн.
← купити
SSD накопичувач Seagate Nytro 5350S 3.84 TB (XP3840SE70065)
Timesport.com.ua (Львів)
82 400 грн.
← купити
Накопичувач ssd u.3 2.5" 3.84tb Nytro 5350m Seagate (xp3840se70065)
Tviy-Dim.com (Київ)
84 406 грн.
← купити
Накопичувач SSD U.3 2.5" 3.84TB Nytro 5350M Seagate (XP3840SE70065)
MAUDAU (Київ)
93 365 грн.
← купити
Накопичувач SSD Seagate U.3 2.5" 3.84TB Nytro 5350M (XP3840SE70065)
Rozetka.ua (Київ)
86 997 грн.
← купити
Накопичувач SSD U.3 2.5" 3.84TB Nytro 5350M Seagate (XP3840SE70065)
MAUDAU (Київ)
88 372 грн.
← купити
Накопичувач SSD U.3 2.5" 3.84TB Nytro 5350M Seagate (XP3840SE70065)
Rozetka.ua (Київ)
88 157 грн.
← купити
Накопичувач SSD Seagate U.3 2.5" 3.84TB Nytro 5350M (XP3840SE70065) 311745
Rozetka.ua (Київ)
87 867 грн.
← купити
Накопичувач SSD Seagate U.3 2.5" 3.84TB Nytro 5350M (XP3840SE70065)
Rozetka.ua (Київ)
87 582 грн.
← купити
Накопичувач SSD U.3 2.5" 3.84TB Nytro 5350M Seagate (XP3840SE70065)
Rozetka.ua (Київ)
85 719 грн.
← купити
Накопичувач SSD U.3 2.5" 3.84TB Nytro 5350M Seagate (XP3840SE70065)
Rozetka.ua (Київ)
87 091 грн.
← купити
SSD накопичувач Seagate Nytro 5350m 3.84tb u.3 2.5" (xp3840se70065)
Rozetka.ua (Київ)
89 275 грн.
← купити
SSD накопичувач Seagate Nytro 5350S 3.84 TB (XP3840SE70065)
Rozetka.ua (Київ)
87 381 грн.
← купити
Накопичувач SSD U.3 2.5" 3.84TB Nytro 5350M Seagate (XP3840SE70065) Seagate XP3840SE70065 912734
Rozetka.ua (Київ)
93 479 грн.
← купити
SSD накопичувач 3.84 TB Seagate Nytro 5350S (XP3840SE70065)
Rozetka.ua (Київ)
89 259 грн.
← купити
Накопичувач SSD U.3 2.5" 3.84TB Nytro 5350M Seagate (XP3840SE70065)
Rozetka.ua (Київ)
85 727 грн.
← купити
Накопичувач SSD Seagate Nytro 5350M 3.84Tb NVMe U.3 (XP3840SE70065)
Rozetka.ua (Київ)
85 800 грн.
← купити
Накопичувач SSD U.3 2.5" 3.84TB Nytro 5350M Seagate (XP3840SE70065)
Rozetka.ua (Київ)
104 146 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate XP3840SE70065, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd Seagate Nytro 5350S (XP3840SE70065). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd Seagate Nytro 5350S (XP3840SE70065) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія