шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити гриль кухонний Sencor SBG 3710SS за ціною від 2799 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Sencor SBG 3710SS

Вага (кг): 3.7; Поверхня: рифлена; Матеріал поверхні: метал; Управління: поворотний перемикач; термостат; Споживана потужність (Вт): 2000; Тип: контактний (притискний) гриль
Колір
Типконтактний (притискний) гриль
Споживана потужність2000 Вт
Функції
Функції та можливостітермостат
Конструкція
Управлінняповоротний перемикач
Матеріал поверхніметал
Розмір робочої поверхні29.8х26.8 см
Поверхня пластинрифлена
Піддон для жиру
Матеріал корпусаметал
Інше
Довжина кабелю0.9 м
Габарити12.5х36.5х35 см
Вага3.7 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 799  до 3 753 грн.
Електрогриль притискний Sencor SBG 3710SS
Timesport.com.ua (Львів)
3 236 грн.
← купити
Електрогриль притискний Sencor SBG 3710SS
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 242 грн.
← купити
Sencor SBG 3710SS 798CM2 ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГРИЛ DGRISBG3710SS
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
3 753 грн.
← купити
Гриль притискний Sencor сріблясто-чорний (SBG 3710SS)
Eva.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Електрогриль притискний Sencor SBG 3710SS
Redprice.sale (Львів)
3 239 грн.
← купити
Електрогриль притискний Sencor SBG 3710SS
Tomdom.in.ua (Львів)
3 245 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sencor SBG 3710SS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гриль кухонний Sencor SBG 3710SS. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гриль кухонний Sencor SBG 3710SS у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія