шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити сушарка для фруктів Sencor SFD 6601BK за ціною від 5799 грн.
Відео 1Фото 18

Характеристики та опис Sencor SFD 6601BK

Вага (кг): 5.9; Габарити (мм): 310x340x450; Матеріал лотків: пластик і нержавіюча сталь; Захист від перегріву; Таймер вимкнення; Управління: кнопкове; Розташування вентилятора (нагрівача): ззаду; Діапазон температур (°C): 35 – 70; Лоток для пастили (шт.): 1; Термостат;ясо, яблука, гриби, трави, макарони
Тип
дегідратор (горизонтальна сушарка)
Рівнів сушарки
12 шт.
Розмір лотка
300х330 мм
Споживана потужність
500 Вт
Автоматичні програми
в'ялене м'ясо, яблука, гриби, трави, макарони
Термостат
Лоток для пастили
1 шт.
Діапазон температур
35 – 70 °C
Розташування вентилятора (нагрівача)
ззаду
Управління
кнопкове
Таймер вимкнення
Захист від перегріву
Матеріал лотків
пластик і нержавіюча сталь
Довжина кабелю
1.1 м
Габарити
310x340x450 мм
Вага
5.9 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від   грн.    до   грн.

від 5 799  до 9 943 грн.
Сушка Sencor SFD 6601BK
Redprice.sale (Львів)
9 936 грн.
← купити
Сушка Sencor SFD 6601BK
Semtech.com.ua (Луцьк)
9 939 грн.
← купити
Sencor SFD6601BK
System-a.com.ua (Київ)
5 799 грн.
← купити
Сушка для продуктів Sencor SFD6601BK
Кібернетики (Київ)
5 999 грн.
← купити
Сушарка для овочів та фруктів Sencor SFD 6601BK [108077]
Rozetka.ua (Київ)
7 349 грн.
← купити
Сушка Sencor SFD 6601BK
Tomdom.in.ua (Львів)
9 942 грн.
← купити
Сушка Sencor SFD 6601BK
Saren.com.ua (Львів)
9 943 грн.
← купити
Сушка Sencor SFD 6601BK
Timesport.com.ua (Львів)
9 933 грн.
← купити
Сушіння Sencor SFD 6601BK
Rozetka.ua (Київ)
6 389 грн.
← купити
Сушка для овочів та фруктів Sencor SFD 6601BK Sencor SFD 6601BK 958858
Rozetka.ua (Київ)
7 919 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sencor SFD 6601BK, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сушарка для фруктів Sencor SFD 6601BK. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сушарка для фруктів Sencor SFD 6601BK у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія