шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни54Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити мультипіч Sencor SFR 5010BK за ціною від 2772 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Sencor SFR 5010BK

Вага (кг): 4.3; Габарити (мм): 345х270х295; Матеріал корпуса: пластик; антипригарне покриття; індикатор нагріву; оглядове вікно;єм (л): 5; Об' нагрівання; сушарка; Режими: випічка; овочі; риба; креветки;ясо; м’ курка; Програми: фрі; Потужність (Вт): 1500; Тип: аерогриль-мультипіч
Колір
Тип
аерогриль-мультипіч
Потужність
1500 Вт
Кількість програм
8
Програми
фрі
курка
м’ясо / стейк /
креветки
риба
овочі / броколі /
Режими
випічка
сушарка
нагрівання
t приготування
80 – 200 °С
Об'єм
5 л
Функції та можливості
оглядове вікно
індикатор нагріву
антипригарне покриття
Керування
сенсорне
Матеріал корпуса
пластик
Габарити (ВхШхГ)
345х270х295 мм
Вага
4.3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Руководство к Sencor SFR 5010BK
від 2 772  до 5 049 грн.
Sencor Мультипіч Sencor SFR 5010BK
MTA.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Мультипіч Sencor SFR 5010BK
Tendo.com.ua (Київ)
3 090 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Sencor SFR 5010BK
Foroom.com.ua (Київ)
2 772 грн.
← купити
Мультипіч Sencor SFR5010BK
Moyo.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Sencor Sfr 5010BK
Openshop.ua (Київ)
3 205 грн.
← купити
Мультипіч Sencor SFR5010BK
АЛЛО (Київ)
← купити
Мультипіч SENCOR VITA Сіро-чорний (SFR5010BK) SFR5010BK
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Мультипіч Sencor SFR5010BK
Itbox.ua (Київ)
← купити
SENCOR SFR5010BK
Pro100market.com.ua (Київ)
3 071 грн.
← купити
SENCOR SFR5010BK
Vodogreyka.com.ua (Київ)
3 086 грн.
← купити
Фритюрниця Sencor Sfr 5010BK
Цифра (Київ)
3 138 грн.
← купити
Фритюрниця Sencor Sfr 5010BK
Stls.store (Київ)
3 170 грн.
← купити
Sencor SFR5010BK
Mallprix.com (Київ)
3 060 грн.
← купити
Мультипіч Sencor Vita SFR 5010BK
Click.ua (Київ)
← купити
Sencor Sencor Vita SFR5010BK
Венкон (Київ)
← купити
Мультипіч SENCOR SFR5010BK
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Sencor SFR5010BK
Tehnomart.com (Київ)
3 078 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Sencor SFR 5010BK
Denika.ua (Харків)
3 029 грн.
← купити
Sencor SFR 5010BK SFR5010BK
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 016 грн.
← купити
Sencor SFR5010BK
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Sencor Vita SFR5010BK
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Sencor SFR 5010BK
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 224 грн.
← купити
Мультипіч Sencor SFR5010BK
icom.net.ua (Київ)
3 019 грн.
← купити
Мультипечь Sencor SFR5010BK
Q-techno.com.ua (Київ)
3 197 грн.
← купити
Мультипіч Sencor VITA, 1500Вт, чаша-5л, сенсорне керування, 8 програм, нерж. сталь, пластик, сіро-чорний SFR5010BK
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Sencor VITA, 1500Вт, чаша-5л, сенсорне керування, 8 програм, нерж. сталь, пластик, сіро-чо SFR5010BK
ШО (Київ)
3 243 грн.
← купити
Мультипіч Sencor SFR5010BK
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Аерогриль Sencor Vita сіро-чорний 1500 Вт (SFR5010BK)
MAUDAU (Київ)
← купити
Мультипіч Sencor Vita 5L Black (SFR5010BK) SFR5010BK
Skay.ua (Одеса)
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Sencor SFR 5010BK
Tomdom.in.ua (Львів)
3 227 грн.
← купити
Мультипіч Sencor Vita SFR5010BK
Citrus.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
SENCOR SFR5010BK
1smarty.com.ua (Київ)
3 055 грн.
← купити
Мультипіч Sencor SFR 5010BK
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Sencor vita sfr5010bk сіро-чорне
Tviy-Dim.com (Київ)
3 142 грн.
← купити
Мультипіч Sencor Vita сіро-чорна (SFR5010BK)
Eva.ua (Київ)
← купити
Sencor Мультипіч VITA, 1500Вт, чаша-5л, сенсорне керування, 8 програм, нерж. сталь, пластик, сіро-чорний E-SFR5010BK
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мультипіч SENCOR Vita SFR5010BK
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Sencor SFR 5010BK
Zaua.store (Львів)
3 221 грн.
← купити
Мультипіч Sencor Vita SFR5010BK
Rozetka.ua (Київ)
3 705 грн.
← купити
Мультипіч Sencor VITA SFR 5010BK
Rozetka.ua (Київ)
3 815 грн.
← купити
Мультипіч Sencor SFR5010BK
Rozetka.ua (Київ)
3 637 грн.
← купити
Мультипіч Sencor VITA SFR5010BK 1500 Вт 5 л 8 програм чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Sencor VITA SFR 5010BK 266718
Rozetka.ua (Київ)
3 891 грн.
← купити
Мультипіч Sencor VITA SFR 5010BK
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Sencor SFR5010BK [134351]
Rozetka.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Мультипіч Sencor (SFR5010BK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Sencor Vita SFR5010BK
Rozetka.ua (Київ)
3 742 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Sencor SFR 5010BK
Rozetka.ua (Київ)
3 514 грн.
← купити
Мультипіч Sencor Vita SFR5010BK
Rozetka.ua (Київ)
3 671 грн.
← купити
Мультипіч Sencor vita, 1500Вт, чаша-5л, сенсорне кер., 8 програм, нерж. сталь, пластик, сіро-чорний sfr5010bk
Rozetka.ua (Київ)
5 049 грн.
← купити
Мультипіч Sencor SFR5010BK Sencor SFR5010BK 958004
Rozetka.ua (Київ)
3 959 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Sencor SFR 5010BK
Rozetka.ua (Київ)
4 182 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Sencor Vita SFR 5010BK
Rozetka.ua (Київ)
3 879 грн.
← купити
Мультипіч Sencor SFR5010BK
Rozetka.ua (Київ)
4 117 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sencor SFR 5010BK, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мультипіч Sencor SFR 5010BK. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мультипіч Sencor SFR 5010BK у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія