шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити мультипіч Sencor SFR 5340WH за ціною від 3399 грн.
Фото 21

Характеристики та опис Sencor SFR 5340WH

Вага (кг): 3; Матеріал корпуса: пластик; антипригарне покриття; індикатор нагріву; фільтр проти запаху; оглядове вікно;єм (л): 3.5; Програми: Режими: Об' Потужність (Вт): 1300; Тип: аерогриль-мультипіч
Колір
Тип
аерогриль-мультипіч
Потужність
1300 Вт
t приготування
60 – 200 °С
Об'єм
3.5 л
Функції та можливості
оглядове вікно
фільтр проти запаху
індикатор нагріву
антипригарне покриття
Керування
сенсорне
Матеріал корпуса
пластик
Вага
3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Руководство к Sencor SFR 5340WH
від 3 399  до 4 481 грн.
Мультипіч (аерофритюрниця) Sencor SFR 5340WH
Foroom.com.ua (Київ)
3 721 грн.
← купити
Фритюрниця Sencor Sfr 5340WH
Цифра (Київ)
3 399 грн.
← купити
Фритюрниця Sencor Sfr 5340WH
Stls.store (Київ)
3 449 грн.
← купити
Мультипіч Sencor SFR 5340WH
Denika.ua (Харків)
3 863 грн.
← купити
Мультипіч Sencor SFR 5340WH
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 962 грн.
← купити
Мультипіч SENCOR SFR 5340WH
ТЕХНОточка (Київ)
4 102 грн.
← купити
Мультипіч Sencor SFR 5340WH
Rozetka.ua (Київ)
4 481 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sencor SFR 5340WH, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мультипіч Sencor SFR 5340WH. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мультипіч Sencor SFR 5340WH у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія