шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити мультипіч Sencor SFR 5510BK за ціною від 3761 грн.
Відео 1Фото 8

Характеристики та опис Sencor SFR 5510BK

Матеріал корпуса: пластик; Кришка: відкидна; Комплектація: решітка, рожен, корзина, що обертається, шашличниця, щипці; індикатор нагріву; фільтр проти запаху; оглядове вікно; підтримання температури;єм (л): 12; Об' нагрівання; розігрів; сушарка; Режими: гриль;ясо; м’ курка; Програми: фрі; Потужність (Вт): 1500
Колір
Тип
мультидуховка
Потужність
1500 Вт
Кількість програм
5
Програми
фрі / заморожений та свіжий /
курка / курячі гомілки, ціла курка /
м’ясо / стейк /
Режими
гриль
сушарка
розігрів
нагрівання
t приготування
60 – 200 °С
Об'єм
12 л
Функції та можливості
підтримання температури
оглядове вікно
фільтр проти запаху
індикатор нагріву
Комплектація
решітка, рожен, корзина, що обертається, шашличниця, щипці
Керування
сенсорне
Кришка
відкидна
Матеріал корпуса
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3700 грн.    до  5250 грн.

Руководство к Sencor SFR 5510BK
від 3 761  до 6 999 грн.
Sencor Мультипіч Sencor SFR 5510BK
MTA.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
Мультипіч Sencor SFR5510BK
Touch (Дніпро)
3 799 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Sencor SFR 5510BK
Foroom.com.ua (Київ)
4 194 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Sencor Sfr 5510BK
Openshop.ua (Київ)
4 594 грн.
← купити
Мультипіч SENCOR VITA SFR5510BK
FOXTROT.UA (Київ)
6 999 грн.
← купити
SENCOR SFR 5510BK
Pro100market.com.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Мультипіч Sencor SFR5510BK
Itbox.ua (Київ)
4 072 грн.
← купити
SENCOR SFR 5510BK
Vodogreyka.com.ua (Київ)
4 522 грн.
← купити
Фритюрниця Sencor Sfr 5510BK
Цифра (Київ)
3 792 грн.
← купити
Фритюрниця Sencor Sfr 5510BK
Stls.store (Київ)
3 830 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sencor SFR 5510BK, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мультипіч Sencor SFR 5510BK. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мультипіч Sencor SFR 5510BK у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія