шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити електрочайник Sencor SWK 2828BK за ціною від 2640 грн.
Фото 16

Характеристики та опис Sencor SWK 2828BK

Габарити (см): 29х21х20.5; Матеріал: сталь; Контролер: Strix; Подача води: Дисплей; Знімна кришка; Термометр; Підтримка t° (чайник); Терморегулятор; Індикатор рівня води: немає; Нагрівальний елемент: прихований; Споживана потужність (Вт): 1000;єм (л): 0.6; Об' Тип: для заварювання кави
Колір
Тип
для заварювання кави
Об'єм
0.6 л
Споживана потужність
1000 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
немає
Терморегулятор
Підтримка t° (чайник)
/ до 2 годин /
Термометр
Знімна кришка
Дисплей
Контролер
Strix
Матеріал
сталь
Джерело живлення
230 В
Габарити
29х21х20.5 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 640  до 3 787 грн.
Електрочайник Sencor SWK2828BK
Moyo.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Електрочайник SENCOR SWK2828BK
FOXTROT.UA (Київ)
2 895 грн.
← купити
Електрочайник Sencor SWK2828BK
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Sencor SWK2828BK
Цифра (Київ)
2 866 грн.
← купити
Електрочайник Sencor SWK2828BK
Stls.store (Київ)
← купити
Sencor SWK2828BK
Mallprix.com (Київ)
2 790 грн.
← купити
Електрочайник Sencor 0.6 л чорний (SWK2828BK)
MAUDAU (Київ)
← купити
Електрочайник SENCOR SWK 2828BK
ТЕХНОточка (Київ)
2 780 грн.
← купити
Електричний чайник Sencor SWK 2828BK
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 430 грн.
← купити
Електрочайник Sencor 0.6л, 5 темп.реж, підтримка температури, мех. управління, нержавіюча сталь, чорний SWK2828BK
Comtrading.ua (Київ)
2 905 грн.
← купити
Електрочайник Sencor SWK2828BK
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Sencor SWK 2828BK
Denika.ua (Харків)
2 754 грн.
← купити
Электрочайник Sencor SWK 2828BK
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 016 грн.
← купити
Sencor SWK2828BK
Tehnomart.com (Київ)
2 793 грн.
← купити
Електрочайник Sencor 0.6л, 5 темп.реж, підтримка температури, мех. управління, нержавіюча сталь, чорний swk2828bk
Tviy-Dim.com (Київ)
2 857 грн.
← купити
Електрочайник Sencor SWK2828BK
Foroom.com.ua (Київ)
2 640 грн.
← купити
Sencor SWK2828BK
COMFY.ua (Київ)
← купити
Sencor Електрочайник Sencor SWK2828BK Black
MTA.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Sencor SWK2828BK Black (SWK2828BK)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Sencor чорний, 600 мл (SWK2828BK)
Eva.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Sencor SWK2828BK
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Sencor SWK 2828BK
Rozetka.ua (Київ)
3 391 грн.
← купити
Електрочайник Sencor SWK 2828BK 328025
Rozetka.ua (Київ)
3 459 грн.
← купити
Електрочайник Sencor SWK2828BK
Rozetka.ua (Київ)
3 787 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sencor SWK 2828BK, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрочайник Sencor SWK 2828BK. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрочайник Sencor SWK 2828BK у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія