шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити саундбар Sharp HT-SBW55121 за ціною від 22386 грн.
Фото 28

Характеристики та опис Sharp HT-SBW55121

Вага проєктора (кг): 5.4; Габарити (мм): 1260x75x125; пультом від телевізора; Управління: пульт ДК; Кількість динаміків (шт.): 8; HDMI: 1 шт.; HDMI: 2 шт.; оптичний; mini-Jack (3.5 мм); Входи: USB-A; Dolby Atmos; DTS X; Bluetooth; Габарити сабвуфера (мм): 240x448x240; Бездротовий; Потужність сабвуфера (Вт): 132
Колір
Формат звуку5.1.2
Тип встановленняполичний/настінний
Підтримка UltraHD (4K)
Технічні хар-ки
Номінальна потужність212 Вт
Потужність динаміків саундбара132 Вт
Сабвуфер
Бездротовий сабвуфер
Акустичне оформленняфазоінверторного типу
Потужність сабвуфера80 Вт
Габарити сабвуфера (ШхВхГ)240x448x240 мм
Вага сабвуфера6.9 кг
Інтерфейси
ІнтерфейсиBluetooth
АудіодекодериDTS HD
DTS X
Dolby Digital Plus
Dolby TrueHD
Dolby Atmos
Роз'єми
ВходиUSB-A
mini-Jack (3.5 мм)
оптичний
HDMI-вхід2 шт.
HDMI-вихід1 шт.
Динаміки
Кількість динаміків8 шт.
Інше
Дисплей
Управлінняпульт ДК
пультом від телевізора
Габарити (ШхВхГ)1260x75x125 мм
Вага проєктора5.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  20000 грн.    до  30000 грн.

від 22 386  до 26 170 грн.
Sharp HT-SBW55121 Black
Evomusic.com.ua (Київ)
25 999 грн.
← купити
Саундбар Sharp HT-SBW55121 Black
Portativ.ua (Київ)
← купити
Саундбар Sharp HT-SBW55121 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
26 170 грн.
← купити
Sharp HT-SBW55121(SL) HT-SBW55121(SL)
COMFY.ua (Київ)
23 389 грн.
← купити
Sharp HT-SBW55121 Black
Soundstudio.com.ua (Київ)
24 699 грн.
← купити
Sharp HT-SBW55121 Black офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
24 299 грн.
← купити
Саундбар Sharp HT-SBW55121 Silver
Semtech.com.ua (Луцьк)
22 624 грн.
← купити
Саундбар Sharp HT-SBW55121 Black HT-SBW55121(BK)
Vodafone.ua (Київ)
24 999 грн.
← купити
Саундбар Sharp AUDIO HT-SBW55121 Silver
Soho.com.ua (Київ)
23 369 грн.
← купити
Sharp 5.1.2 HT-SBW55121SL
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
22 386 грн.
← купити
Саундбар Sharp HT-SBW55121(BK) HT-SBW55121(BK)
ШО (Київ)
← купити
Саундбар Sharp HT-SBW55121(SL) Silver HT-SBW55121(SL)
Skay.ua (Одеса)
← купити
Саундбар Sharp HT-SBW55121(SL) HT-SBW55121(SL)
Sharp.in.ua (Київ)
← купити
Саундбар Sharp HT-SBW55121(SL)
MAUDAU (Київ)
← купити
Sharp Саундбар Sharp AUDIO HT-SBW55121 Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Sharp HT-SBW55121 Silver
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Саундбар Sharp HT-SBW55121 Silver
Portativ.ua (Київ)
← купити
Саундбар Sharp HT-SBW55121 Black
Zaua.store (Львів)
26 164 грн.
← купити
Sharp HT-SBW55121(BK) HT-SBW55121(BK)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Sharp HT-SBW55121 Silver офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
← купити
Саундбар Sharp HT-SBW55121 Silver HT-SBW55121(SL)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Саундбар Sharp HT-SBW55121(SL) HT-SBW55121(SL)
ШО (Київ)
← купити
Саундбар Sharp HT-SBW55121 Silver
Timesport.com.ua (Львів)
22 618 грн.
← купити
Sharp HT-SBW55121 Silver
Soundstudio.com.ua (Київ)
← купити
Саундбар Sharp HT-SBW55121(BK) Black HT-SBW55121(BK)
Skay.ua (Одеса)
← купити
Саундбар Sharp HT-SBW55121(BK) HT-SBW55121(BK)
Sharp.in.ua (Київ)
← купити
Sharp Саундбар Sharp AUDIO HT-SBW55121 Silver
MTA.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sharp HT-SBW55121, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: саундбар Sharp HT-SBW55121. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на саундбар Sharp HT-SBW55121 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія