шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити сокира Sigma 4321351 за ціною від 664 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Sigma 4321351

Матеріал рукоятки: дерево; Вага сокири (г): 1250; Загальна довжина (мм): 700; Тип: універсальний
Тип
універсальний
Загальна довжина
700 мм
Вага сокири
1250 г
Матеріал рукоятки
дерево / береза /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  550 грн.    до  900 грн.

від 664  до 1 034 грн.
Сокира універсальна Sigma 4321351
Stls.store (Київ)
664 грн.
← купити
Sigma 4321351
Mallprix.com (Київ)
676 грн.
← купити
Сокира колун Sigma дерев'яна ручка (береза) 1250г (4321351) 4321351
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Сокира Sigma 1250 г дерев'яна рукоятка 700 мм (береза)
Toolmax.com.ua (Київ)
← купити
Сокира Sigma 1250г дерев'яна ручка 700мм (береза) (4321351) 4321351
Comtrading.ua (Київ)
931 грн.
← купити
Сокира Sigma 1250г дерев'яна ручка 700мм (береза) (4321351) 4321351
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Сокира Sigma 1250г дерев'яна ручка 700мм (береза) (4321351) 4321351
Itbox.ua (Київ)
← купити
Сокира SIGMA 1,25 кг (4321351) 4321351
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Сокира колун Sigma дерев'яна ручка (береза) 1250г (4321351)
MAUDAU (Київ)
← купити
Sigma 1250г дерев'яна ручка 700мм (береза) (4321351) Сокира 1250г дерев\'яна ручка 700мм (береза) (4321351)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sigma 4321351, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сокира Sigma 4321351. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сокира Sigma 4321351 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія