шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити ваги Silver Crest HG08699 за ціною від 569 грн.

Характеристики та опис Silver Crest HG08699

Розміри (мм): 230х182х142; Вимірювання показників: Матеріал платформи / чаші: пластик; термометр; таймер; автовимикання; тарокомпенсація; Максимальне навантаження (кг): 5; Механізм: електронний; Тип ваг: кухонні
Колір
Тип ваг
кухонні
Механізм
електронний
Максимальна вага вимірювань
5 кг
Функції
тарокомпенсація
автоматичне вимкнення
таймер
термометр
Чаша
Об'єм чаші / глечика
3.5 л
Матеріал платформи / чаші
пластик
Можливість підвішування
Джерело живлення
1xCR2032
Розміри
230х182х142 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 569  до 1 086 грн.
Ваги кухонні Silver Crest 374156 mint
Zhuk.ua (Київ)
569 грн.
← купити
Ваги кухонні Silver Crest 374156: чаша об'ємом 3,5 л, функція тари і таймер для зручності приготування страв
Rozetka.ua (Київ)
1 084 грн.
← купити
Ваги кухонні Silver Crest 374156 mint 331030
Rozetka.ua (Київ)
970 грн.
← купити
Кухонні ваги Silver Crest 374156 з чашею 3,5 л, функцією тарі та таймером
Rozetka.ua (Київ)
1 086 грн.
← купити
Ваги кухонні Silver Crest 374156 чаша 3,5 л
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Ваги кухонні електронні Silver Crest (374156)
Rozetka.ua (Київ)
787 грн.
← купити
Ваги кухонні Silver Crest 374156 Mint
Rozetka.ua (Київ)
690 грн.
← купити
Ваги кухонні електронні Silver Crest 374156 Mint
Rozetka.ua (Київ)
656 грн.
← купити
Кухонні ваги Silver Crest 374156 з чашею 3,5 л, функцією тари та таймером
Rozetka.ua (Київ)
969 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Silver Crest HG08699, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ваги Silver Crest HG08699. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ваги Silver Crest HG08699 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія